Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij kubistisch A.M.
Resultaat: 70 EUR

Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, Wim Bosman
Resultaat: 70 EUR

Wim Bosman (Enschede), olieverf op paneel, watermolen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Stegwee
Resultaat: 70 EUR

J.C. Stegwee ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x75cm. Cond.: G

Theophile de Bock
Resultaat: 65 EUR

Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R

Gesign. Jan Knikker
Resultaat: 65 EUR

Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G

2 Prenten, jacht
Resultaat: 65 EUR

Twee Engelse ingekleurde etsen ca. 1890, ets op papier, vossenjacht 53x35cm. Cond.: G

Landkaart, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 60 EUR

Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G

Schilderij bloemen, Wessels
Resultaat: 60 EUR

Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, Nico Bruinestijn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G

Nico Bruynesteyn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Deutman
Resultaat: 60 EUR

Frans Deutmann (Zwolle 1867 - 1915 Blaricum), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R

4x Gevechtssport
Resultaat: 55 EUR

Vier oude Franse prenten van gevechtsport-posities 20e eeuw, in goede staat 36x15cm. Cond.: G

Joodse tol
Resultaat: 50 EUR

Joodse tol bewerkt met zilver. 4.5xø4cm., Cond.:U

Schilderij in lijst
Resultaat: 50 EUR

G. Huising 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 50x60cm. Cond.: R-G

Gravure, Cambridgeshire
Resultaat: 50 EUR

Ingekleurde gravure 19e eeuw Cambridgeshire Railway Stations Fr. Hitchin. Gravure op papier 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G

V.d. AA, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G

Gerard Krol
Resultaat: 50 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm. Cond.: R

Gravure, 17e/18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Gravure 17e/18e eeuw van Oldenseel, Hasselt, Vollenhoven anno 1674. Ingekleurde gravure op papier 26x18cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes winter
Resultaat: 45 EUR

Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

W.J. Seinen 91, olieverf op linnen, veenplassen 60x40cm. Cond.: G