Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G
Wim Bosman (Enschede), olieverf op paneel, watermolen 30x40cm. Cond.: G
J.C. Stegwee ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x75cm. Cond.: G
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R
Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G
Twee Engelse ingekleurde etsen ca. 1890, ets op papier, vossenjacht 53x35cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M
Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G
Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G
Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G
Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G
Frans Deutmann (Zwolle 1867 - 1915 Blaricum), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R
Vier oude Franse prenten van gevechtsport-posities 20e eeuw, in goede staat 36x15cm. Cond.: G
G. Huising 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 50x60cm. Cond.: R-G
Ingekleurde gravure 19e eeuw Cambridgeshire Railway Stations Fr. Hitchin. Gravure op papier 26x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G
W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm. Cond.: R
Gravure 17e/18e eeuw van Oldenseel, Hasselt, Vollenhoven anno 1674. Ingekleurde gravure op papier 26x18cm. Cond.: G
Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G