Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houtsnede, monogram J.S.
Resultaat: 40 EUR

Monogram J.S. ca. 1920, ingekleurde houtsnede op papier, zilverreigers 18x28cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., mees op tak
Resultaat: 40 EUR

E. Slagers? (onduidelijk) ca. 1930, aquatint op rijstpapier, mees op bessentak 26x23cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G

Schilderijtje, stilleven
Resultaat: 40 EUR

Hans Nickel, olieverf op paneel, vaas met bloemen 43x55cm. Cond.: G

Schilderij, Liska?
Resultaat: 40 EUR

Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G

Moderne abstracte compositie
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G

Ongesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G

Gouache, Jac Huller
Resultaat: 35 EUR

Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G

W. Nolk ca. 1920
Resultaat: 30 EUR

W. Nolk, olieverf op linnen, landschap 30x40cm. Cond.: R

Onduidelijk gesig., zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Ladago ca. 1950, olieverf op linnen, zeegezicht met boten 24x30cm. Cond.: G

Houtsnede boot
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd?, ca. 1910, houtsnede op papier, boot op meer 23x18cm. Cond.: G

de Roo, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

Gesigneerd de Roo, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: G

2 Kaarten Enschede
Resultaat: 30 EUR

Twee ingelijste landkaarten 19e eeuw, 1x Lonneker en 1x Enschede en omgeving. Lithografie op papier 18x15cm. Cond.: G

Jan Lary
Resultaat: 30 EUR

Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 30 EUR

Morsink of Marsink ca. 1920, olieverf op paneel, slapende vrouw in interieur 38x25cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, landschap met ruïne en figuren 21x17cm. Cond.: G

Schilderij, monogram
Resultaat: 25 EUR

Monogram K.H. (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat 30x20cm. Cond.: G

Ets, Rolf Curt
Resultaat: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

Ets, Herbert Grunewald
Resultaat: 25 EUR

Herbert Grunewaldt (Duitse School 1928 - ), ets op papier, vissersboten 33x26cm. Cond.: G

Ets, Edelman
Resultaat: 25 EUR

Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G

Renard, vrouw met sluier
Resultaat: 25 EUR

Renard, olieverf op papier, vrouw met sluier 47x35cm. Cond.: G

2 Schilderijen/prenten
Resultaat: 25 EUR

Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R

Schilderij, bootjes
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd A.P. ca. 1950, olieverf op linnen, zeilboot op meer 24x30cm. Cond.: G

A.G. Smid,
Resultaat: 25 EUR

A.G. Smid, olieverf op linnen, plaats bij rivier 50x60cm. Cond.: G

Lorenz Mellenbach
Resultaat: 25 EUR

Lorenz Mellenbach (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huis 60x80cm. Cond.: M

Gravure Spanjaarden in lijst
Resultaat: 25 EUR

Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G

Pastel, H. Bellaard
Resultaat: 25 EUR

Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - 1975), pastel op papier, wilgen in de sneeuw 47x35cm. Cond.: G

Oude houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, houtsnede op papier, In de sluis, 18x13cm.

Bart v. Lingen, aquarel
Resultaat: 20 EUR

Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G

A.G. Smid, straatgezicht
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 50x60cm. Cond.: G

Reproductie Rembrandt
Resultaat: 20 EUR

Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G

A.G. Smid, stilleven
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, koperen kruik met glas en boek 50x60cm. Cond.: G

4 Gravures
Resultaat: 20 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...

A.G. Smid, stilleven
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, stilleven 60x70cm. Cond.: G

R. Operti 1931
Resultaat: 20 EUR

R. Operti 1931, gemengde techniek op papier, Romeinse vrouw bij de just 113x66cm. Cond.: G

A.N. Zwiers
Resultaat: 20 EUR

A.N. Zwiers, olieverf op linnen, man met cello 60x70cm. COnd.: G

Onduidelijk gesig, schapen
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, heidegezicht met herder en schapen 34x26cm. Cond.: G

Stilleven, Beekman
Resultaat: 20 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

Litho + Ets ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Litho en ets ca. 1900, grafiek op papier, 1x molengezicht en 1x dorpsgezicht 7x11cm. en 16x25cm. Cond.: R-G

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 20 EUR

van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op een meer 35x23cm. Cond.: G

Larens interieur
Resultaat: 20 EUR

H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R

Ets, Lugano
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G

A.G. Smid, bloemstilleven
Resultaat: 15 EUR

A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G

Brennauer 1955
Resultaat: 15 EUR

Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G

P. Dahle
Resultaat: 15 EUR

P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M

A.E. Eurhler
Resultaat: 15 EUR

A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G

Ed 1974
Resultaat: 15 EUR

Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G