Monogram J.S. ca. 1920, ingekleurde houtsnede op papier, zilverreigers 18x28cm. Cond.: G
E. Slagers? (onduidelijk) ca. 1930, aquatint op rijstpapier, mees op bessentak 26x23cm. Cond.: G
Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G
Hans Nickel, olieverf op paneel, vaas met bloemen 43x55cm. Cond.: G
Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Ladago ca. 1950, olieverf op linnen, zeegezicht met boten 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, ca. 1910, houtsnede op papier, boot op meer 23x18cm. Cond.: G
Gesigneerd de Roo, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: G
Twee ingelijste landkaarten 19e eeuw, 1x Lonneker en 1x Enschede en omgeving. Lithografie op papier 18x15cm. Cond.: G
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Morsink of Marsink ca. 1920, olieverf op paneel, slapende vrouw in interieur 38x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, landschap met ruïne en figuren 21x17cm. Cond.: G
Monogram K.H. (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat 30x20cm. Cond.: G
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Herbert Grunewaldt (Duitse School 1928 - ), ets op papier, vissersboten 33x26cm. Cond.: G
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Renard, olieverf op papier, vrouw met sluier 47x35cm. Cond.: G
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R
Gesigneerd A.P. ca. 1950, olieverf op linnen, zeilboot op meer 24x30cm. Cond.: G
Lorenz Mellenbach (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huis 60x80cm. Cond.: M
Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G
Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - 1975), pastel op papier, wilgen in de sneeuw 47x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, houtsnede op papier, In de sluis, 18x13cm.
Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, koperen kruik met glas en boek 50x60cm. Cond.: G
Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, stilleven 60x70cm. Cond.: G
R. Operti 1931, gemengde techniek op papier, Romeinse vrouw bij de just 113x66cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, heidegezicht met herder en schapen 34x26cm. Cond.: G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Litho en ets ca. 1900, grafiek op papier, 1x molengezicht en 1x dorpsgezicht 7x11cm. en 16x25cm. Cond.: R-G
van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op een meer 35x23cm. Cond.: G
H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R
Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G
A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G
Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G