G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G
P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G
C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G
Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G
Albertus Gerhard Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, boerderij bij avond 65x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 192/200 (1954-2002), zeefdruk op papier, fantasiefiguren 53x68cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, Arabische dorpsstraat met figuren en minaret 21x29cm. Cond.: G
Verso H. de Groot ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met Jugendstil servies 62x44cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Bosboom, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 50x60cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch bosgezicht 30x40cm. Cond.: G
Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G
Monogram ETB of TBB 1952 (Duitse School), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 43x66cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw bij etalage 60x80cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille (1922 - 2010), reproductie op linnen, L'oiseau Blue 60x80cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, landarbeiders aan het korenbinden 40x60cm. Cond.: G