Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Kat, Amsterdam
Resultaat: 180 EUR

G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G

Renard, strand
Resultaat: 180 EUR

P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G

Schilderij, Coba Ritsema
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 175 EUR

C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G

H. Balsink
Resultaat: 160 EUR

Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G

Hulshoff Poll
Resultaat: 150 EUR

Albertus Gerhard Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, boerderij bij avond 65x80cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 150 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R

Schilderij, J. Eriks
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Eriks 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met vrouw, hond en schemerlamp 30x40cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 150 EUR

Jan te Wierik 192/200 (1954-2002), zeefdruk op papier, fantasiefiguren 53x68cm. Cond.: U

Onduidelijk gesig., Oosters schilderij
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, Arabische dorpsstraat met figuren en minaret 21x29cm. Cond.: G

H. de Groot, servies
Resultaat: 150 EUR

Verso H. de Groot ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met Jugendstil servies 62x44cm. Cond.: G

Naar Bosboom
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd J. Bosboom, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 50x60cm. Cond.: G

P. Snik, schilderij
Resultaat: 140 EUR

P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G

R.F.M. v.d. Meulen
Resultaat: 130 EUR

R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, bosgezicht
Resultaat: 130 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch bosgezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, vogel
Resultaat: 130 EUR

Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G

Stadsgezicht 50-er jaren
Resultaat: 130 EUR

Monogram ETB of TBB 1952 (Duitse School), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 43x66cm. Cond.: G

Paneel, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G

Anton Pieck
Resultaat: 120 EUR

Anton Pieck, Den Helder 1895-Overveen 1987, ets op papier, eigen druk zeilboot met figuren, 13x10cm., ond.:G

Gerard Diepeveen, etalage
Resultaat: 120 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw bij etalage 60x80cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 120 EUR

Guilliaume Corneille (1922 - 2010), reproductie op linnen, L'oiseau Blue 60x80cm. Cond.: G

Ingekleurde kaart Overijssel
Resultaat: 120 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. Cond.: G

Marius Bauer, Orientaals tafereel
Resultaat: 100 EUR

Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse straat met figuren 23x29cm. Cond.: G

J. van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, landarbeiders aan het korenbinden 40x60cm. Cond.: G