C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met aardbeien 18x13cm. Cond.: U
Pendant van Wyck, olieverf op linnen, Hollandse havengezichten naar oud voorbeeld 26x20cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 25x20cm. Cond.: U
Piet Egmond (Oud Ade 1889 - 1965 Haarlem), olieverf op paneel 23x14cm. Cond.: G
Oskar Kokoschka ( 1886 - 1980 Hamburg), lithografie op papier, havengezicht met stad 62x48cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, moeder met kind (kubistisch) 40x50cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, Balalaika kubisten 35x53cm. Cond.: G
H. Hermans ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 54x36cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistische voorstelling 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd F. Verheyen, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersboten 30x40cm. Cond.: G
M. Atheve, olieverf op linnen, Hollands landschap met molen 40x50cm. Cond.: G
Frans Baayens, olieverf op linnen, Twents landschap met bospad (kleine beschadigingen) 50x70cm. Cond.: R-G
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk 30x40cm. Cond.: G
Twee ingekleurde steendrukken 19e eeuw, steendruk op papier, Berberis vulgaris en Rhus radicanis 26x45cm.
Ten Cate ca. 1900, olieverf op paneel, heidegezicht met herder en schapen 26x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (nabloei Haagse School), olieverf op paneel, sloot met huizen en steiger met roeiboot 18x24cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Picasso 50x40cm. Cond.: G
Reichelt 2e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, boerin met kippen 24x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, Russische violist op straat 30x40cm. Cond.: G
E. Müglitz (Duitse School) ca. 1930, olieverf op paneel, bergachtig landschap met reebok en dorp 42x34cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, heidegezicht 24x18cm. Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie (met boek) 70x80cm.
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, vrouw bij tafel 50x60cm.
Otto Herter ( 1924 Pjatigorste Kaukasus - Hamburg), olieverf op linnen, berglandschap 50x60cm. Cond.: G
Otto Herter ( 1924 Pjatigorste Kaukasus - Hamburg), olieverf op linnen, 3 figuren 50x60cm. Cond.: G
Oud schilderij in messing bewerkte lijst 20e eeuw, bloemstilleven 25x18cm. Cond.: G
Gesigneerd J.F. Wijnberg 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht met figuren en molen 18x24cm. Cond.: G
Monogram J.S. ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G
Jean du Rien 50-er jaren, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met spelende kinderen (pendant) 9x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee stadsgezichten van Parijs (pendant) met vele figuren 9x7cm. Cond.: G
van Reewijck 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met veel bedrijvigheid 50x60cm. Cond.: R-G
Jaap Sax (Amsterdam 1899 - ), gemengde techniek op papier, boerderij met hooischuren 47x19cm. Cond.: G
K.J. de Vries ca. 1910, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 17x20cm. Cond.: G
Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, gezichten 47x60cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, kubistisch liefdespaar 30x40cm. Cond.: G
H.E. Wassing, aquarel op papier, geboorte 1971, abstracte compositie 28x38cm. Cond.: G
Petrus Marinus van Walcheren (Den Haag 1876 - 1949 Apeldoorn), olieverf op paneel, bosgezicht met bankje 27x40cm. Cond.: R
J. Elst ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met waterval 25x30cm. Cond.: G
Drie ongesigneerde oude Oosterse/Perzische aquarellen, aquarel op papier, Oosterse figuren 18x18cm. Cond.: G
E. Slagers? (onduidelijk) ca. 1930, aquatint op rijstpapier, mees op bessentak 26x23cm. Cond.: G
Russische school, gesigneerd verso, olieverf op paneel, onweer bij nacht 28x40cm. Cond.: G
Hans Nickel, olieverf op paneel, vaas met bloemen 43x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Ladago ca. 1950, olieverf op linnen, zeegezicht met boten 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, ca. 1910, houtsnede op papier, boot op meer 23x18cm. Cond.: G
Gesigneerd de Roo, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: G
Morsink of Marsink ca. 1920, olieverf op paneel, slapende vrouw in interieur 38x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, landschap met ruïne en figuren 21x17cm. Cond.: G
Gesigneerd A.P. ca. 1950, olieverf op linnen, zeilboot op meer 24x30cm. Cond.: G
Lorenz Mellenbach (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huis 60x80cm. Cond.: M
Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G
Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - 1975), pastel op papier, wilgen in de sneeuw 47x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, houtsnede op papier, In de sluis, 18x13cm.
Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, koperen kruik met glas en boek 50x60cm. Cond.: G
Litho en ets ca. 1900, grafiek op papier, 1x molengezicht en 1x dorpsgezicht 7x11cm. en 16x25cm. Cond.: R-G