Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G
Monogram '37, gouache op papier, stilleven met tabakspijp 44x36cm. Cond.: G
H. Hulsbergen Dec. 32, sepia op papier, zusters v/d Ortenpoort Den Bosch 26x23cm. Cond.: G
Litho en ets ca. 1900, grafiek op papier, 1x molengezicht en 1x dorpsgezicht 7x11cm. en 16x25cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, heidegezicht met herder en schapen 34x26cm. Cond.: G
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Twee ingekleurde 19e eeuwse litho's van P.H. Lejeune met vogelvoorstellingen 12x17,5cm. Cond.: G
Willen hendrik Mühlstaff ( 1894 - 1982), steendruk op papier, stilleven met aardewerk en tin 25x30cm. Cond.: G
J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R
Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1910, in zeer goede originele staat 20x30cm.
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G
Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, landschap 47x60cm. Cond.: G
Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, driemaster bij avond 42x31cm. Cond.: G
Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R