16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Schilderij, paard met koets
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenkoets met figuren 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, Renard
Resultaat: 100 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G

Ger Dekkers, fotocollage
Resultaat: 100 EUR

Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G

Ets, M. Bauer
Resultaat: 100 EUR

Marius Bauer No. 60 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren en zwaarden 21x23cm. Cond.: G

R. Waleijn, portret
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, Dijkman
Resultaat: 90 EUR

Alida Dijkman (1896 - 1965 Almelo), olieverf op linnen, veranda met zicht 60x80cm. Cond.: R

Schilderij, Mas Paris 1961
Resultaat: 90 EUR

Mas Paris 1961, plakaatverf op papier, gouache originale, stilleven 55x26cm. Cond.: G

Schilderij, W. Jackson
Resultaat: 90 EUR

W. Jackson 21e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G

Ets, M. Bauer
Resultaat: 90 EUR

Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.

Bickers Eijlandt, gravure
Resultaat: 90 EUR

Ets, M. Bouwer
Resultaat: 90 EUR

Marius Bauer No. 43 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse standsgezicht met kameel en figuren "Street in Stamboul" 15x11cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rozen
Resultaat: 85 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 18x13cm. Cond.: U

Pendant
Resultaat: 85 EUR

Pendant J.C.B. ca. 1900, olieverf op paneel, winter en zomer 12x16cm. Cond.: G

Schilderijtje, middeleeuws
Resultaat: 85 EUR

Tekening, Deventer
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, Cats
Resultaat: 80 EUR

A. Cats (Schilder Eyben Boekelo), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, boten op zee
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeilschepen op open zee 107x64cm. Cond.: R

C. Cornelisz, waterlelies
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, waterlelies bij rietkraag 18x13cm. Cond.: U

Frans Bosen, diploma
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, kerkinterieur
Resultaat: 80 EUR

R. Joyce 20e eeuw, olieverf op paneel, barok voorstelling met putti 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, fruitstilleven
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en fruit 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Plokker
Resultaat: 80 EUR

Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Renard
Resultaat: 75 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 75 EUR