Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenkoets met figuren 30x24cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G
Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 60 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren en zwaarden 21x23cm. Cond.: G
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Alida Dijkman (1896 - 1965 Almelo), olieverf op linnen, veranda met zicht 60x80cm. Cond.: R
Mas Paris 1961, plakaatverf op papier, gouache originale, stilleven 55x26cm. Cond.: G
W. Jackson 21e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Marius Bauer No. 43 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse standsgezicht met kameel en figuren "Street in Stamboul" 15x11cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 18x13cm. Cond.: U
Pendant J.C.B. ca. 1900, olieverf op paneel, winter en zomer 12x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.
Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G
A. Cats (Schilder Eyben Boekelo), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeilschepen op open zee 107x64cm. Cond.: R
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, waterlelies bij rietkraag 18x13cm. Cond.: U
R. Joyce 20e eeuw, olieverf op paneel, barok voorstelling met putti 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en fruit 30x40cm. Cond.: G
Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.