Joop Kropff (Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 33x21cm. Cond.: G
Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G
Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, lithografie op papier, fantasiefiguren 90x40cm. Cond.: G
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G
Cor Sierhuis (Haaksbergen), aquarel op papier, tak met appels 38x26cm. Cond.: G
Herbert Grunewaldt (Duitse School 1928 - ), ets op papier, vissersboten 33x26cm. Cond.: G
Bernardus Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, riviergezicht met bloesembomen 31x40cm. Cond.: G
Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G
2x Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G
Oskar Kokoschka ( 1886 - 1980 Hamburg), lithografie op papier, havengezicht met stad 62x48cm. Cond.: G
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op paneel, boerderij in de winter 50x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, stilleven met viool 62x42cm.
Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, man en vrouw met hartjes 56x49cm. Cond.: G
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Eriks 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met vrouw, hond en schemerlamp 30x40cm. Cond.: G
Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G