Twee werken van Piet van de Hem (1885 - 1961), gemengde techniek op papier, "De Relletjes" en "De politieke hordeloop" 1933-1934, 35x48cm. en 43x36cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), inkt op papier, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G
Drie maal Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, 3 abstracte composities 43x18cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G
Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G
Hans von Lassen (Düsseldorfer Schüle), olieverf op linnen, interieur met wijndrinkende figuren 37,5x25cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en strandstoelen. 25x0 cm., Cond.:G
H.Hulk, 19e eeuw, olieverf op paneel,Hollandse zeilschepen voor de kust. 18x24cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse steendrukken; Amsterdam montelbaarnstoren, Edam, Amsterdam De Waag, Haarlem grote markt, Haarlem Adamsche poort, Hoorn. Steendruk op papier, 22x14cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Louis Apol ( Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winters bosgezicht bij avond met schimmende figuren 21x26cm. Cond.: U
Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G
Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
G. Salvi 19e eeuw, Italiaanse school, olieverf op paneel, gitaarspelende edele heer in interieur 26x38cm. Cond.: G
Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. COnd.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U
Jan Jacob Spohler Nederhorst 1811-Amsterdam 1866, olieverf op paneel, Hollands zomers rivier gezicht met vele figuren en boten (verso etiket Rijksmuseum Twenthe) 69x45cm., Cond.:G