Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Artz
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd Artz, ca. 1900, olieverf op paneel, duingezicht met figuren, 26x18 cm., Cond.:R

Aquarel, bloemmotief
Resultaat: 130 EUR

Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G

Litho Corneille
Resultaat: 130 EUR

Corneille '97 101/250, (1922 - 2010 Beverloo), lithografie op papier, "Unique" 21x15cm. Cond.: G

Schilderij, J. v. Os
Resultaat: 125 EUR

J. v. Os ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x60cm. Cond.: G

3x Wolvecamp pastel in lijst
Resultaat: 120 EUR

Drie maal Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, 3 abstracte composities 43x18cm. Cond.: G

Schilderij, H. de Groot
Resultaat: 120 EUR

H. de Groot 1872 Havelle, olieverf op paneel, vaasje met rozen 22x24,5cm. Cond.: G

Olieografie groot
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca, 1900, olieografie op linnen,Chique interieur met figuren. 70x95cm., Cond.:R

M. de Herdt, stilleven
Resultaat: 120 EUR

M. de Herdt ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, C. Dijkman
Resultaat: 110 EUR

C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G

Lijst met portret
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd herenportret ca. 1890, olieverf op linnen 42x52cm. Cond.: R

Lijst met portret
Resultaat: 110 EUR

Lugos Ivanitz 1898, olieverf op linnen, damesportret 43x54cm. Cond.: R

Schilderij, gouden lijst
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd, reproductie op linnen, man in interieur met hond 76x61cm. Cond.: G

Schilderij, Baayens
Resultaat: 110 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede -), olieverf op linnen, Twents bospad met herder en zijn schapen 50x70cm. Cond.: G

Wilhelm Kaverman?
Resultaat: 110 EUR

Wilhelm Kavemann Sonary, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 62x48cm. Cond.: G

4 Werken, F.H.B.
Resultaat: 100 EUR

Vier tekeningen G.H.B. (George Hendrik Breitner?), tekeningen op papier, vrouwelijke naakt studio's ca. 37x27cm. Cond.: G

Schilderij Krol, Twents landschap
Resultaat: 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G

Schilderij, boten op een meer
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G

Schilderij, paarden met hond
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, paarden voor een kar
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

v.d. Poel
Resultaat: 100 EUR

K. de Poel ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met koeien, figuren en huizen 85x65cm. Cond.: G

Schilderij, molen met vaart
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, poldergezicht met molens 40x30cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 439/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

Schilderij, 2 putties met fazant
Resultaat: 100 EUR

Oostendorp 1908, olieverf op paneel, 2 putto met fazant 70x80cm. Cond.: G