Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G
J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G
Onduidelijk gemonogrammeerd, olieverf op linnen, slapende man bij venster (slecht gerestaureerd) 44x63 cm., Cond.:M
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op paneel, bospad met huis en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:R
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G
Elena Akimova Russische School, olieverf op linnen, stilleven met vis 34,5x39,5cm. Cond.: G
A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G
L. v.d. Müller ca. 1910, Duitse school. olieverf op linnen, Duits bergdorp 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bergmeer met dorp 35x24cm. Cond.: G
Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G
J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G
Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G
Schmidt ca. 1930 Duitse School, olieverf op linnen, dorpsgezicht met brug, kanovaarders en diverse figuren 54x41cm. Cond.: G
P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G
J. Kercek (?) ca. 1910, olieverf op linnen, kerkinterieur 61x81cm. Cond.: G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, twee pauwen 54x37cm. Cond.: G
Rembrandt reproductie, reproductie op linnen, meisje met bezem 45x60cm.
Duana ca. 1960, olieverf op linnen, Oosters riviergezicht met vele figuren 75x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G
H. Mogendorff 1933, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 75x50cm. Cond.: G