15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Schilderij ca 1900, bospad
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op paneel, bospad met huis en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:R

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Russisch
Resultaat: 60 EUR

Elena Akimova Russische School, olieverf op linnen, stilleven met vis 34,5x39,5cm. Cond.: G

Schets, A. Olthof
Resultaat: 60 EUR

A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone, koeien
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Lex Muller
Resultaat: 60 EUR

L. v.d. Müller ca. 1910, Duitse school. olieverf op linnen, Duits bergdorp 60x70cm. Cond.: G

Schilderijtje, havengezicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bergmeer met dorp 35x24cm. Cond.: G

Schilderij, Cats
Resultaat: 60 EUR

Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Burghoorn
Resultaat: 60 EUR

2 Jugendstil mappen
Resultaat: 55 EUR

Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G

Schilderij, Schmidt
Resultaat: 55 EUR

Schmidt ca. 1930 Duitse School, olieverf op linnen, dorpsgezicht met brug, kanovaarders en diverse figuren 54x41cm. Cond.: G

Schilderij, koeien in landschap
Resultaat: 50 EUR

P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G

J. Kercek, kerk
Resultaat: 50 EUR

Erwens, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, pauwen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, twee pauwen 54x37cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met bezem
Resultaat: 50 EUR

Rembrandt reproductie, reproductie op linnen, meisje met bezem 45x60cm.

Schilderij, Aziatische rivier
Resultaat: 50 EUR

Duana ca. 1960, olieverf op linnen, Oosters riviergezicht met vele figuren 75x50cm. Cond.: G

Onges.Schoonhoven
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 50 EUR

H. Mogendorff 1933, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 75x50cm. Cond.: G