C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, Indonesisch dorp met figuren 26x24cm. Cond.: G
Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G
Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 48x63cm.
Marja de Jong, pastel op papier, man aan tafel 62x48cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G
Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G
Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G