Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel, klein
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, vermoedelijk Belgische school, aquarel op papier, wintergezicht met boerderij en figuren 45x30cm. Cond.: G

Schilderij, Nefkens
Resultaat: 100 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G

Jan Kagie Jr., stilleven
Resultaat: 95 EUR

Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G

Marc Chagall, repro
Resultaat: 90 EUR

Marc Chagall, reproductie op linnen, liggend paar met bloemenvazen 49x59cm. COnd.: G

J.H. Verburg
Resultaat: 90 EUR

J.H. Verburg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerderij, koeien en bloesembomen 55x88cm. Cond.: G

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 85 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, ets op papier, 18/100, trekkende zigeuners. 34x15cm., Cond.:G

Gino Marcotta 1935
Resultaat: 85 EUR

Gino Marcotta 1935, seriegrafie op metaal, boom op metaal (paar krasjes) 76x55cm., Cond.:G

Winters riviergezicht
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, winters riviergezicht.. Cond.:R/G

Ets, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Ets 17-18e eeuw, ets op papier, zwerver met stokken, 14x9cm., Cond.:G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. Schackmann 1928, olieverf op linnen, vaas met rozen 55x40cm. Cond.: G

Jan te Wierik, zeefdruk
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik 46/80 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), zeefdruk op papier zeefdruk voor Catalpa 37x92cm. Cond.: G

Schaapskooi
Resultaat: 80 EUR

Lanting ca. 1920, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 100x70cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, van Oort
Resultaat: 75 EUR

Theo van Oorschot, Schijndel 1910, olieverf op linnen Boeren interieur, 46x35cm., Cond.:G

Schilderij, kip en haan
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven citroen
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G

C. Cornelisz, wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, rozen
Resultaat: 70 EUR

P. Wagemans ca. 1910, olieverf op linnen, steengoed vaas met rozen 43x58cm. Cond.: G

Otto Polus
Resultaat: 65 EUR

Otto Poluss ca. 1950 (Lucarno), olieverf op paneel, 87x63cm. Cond.: G

Schilderij Joze
Resultaat: 65 EUR

Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G

2x Wiebe van de Zee
Resultaat: 65 EUR

Twee maal Wiebe va de Zee, reproduktie op papier, diverse koeien in de weide. 56x10 cm., Cond.:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 65 EUR

R. Ghijssaart ca. 1930 (Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk 44x54cm. Cond.: G

Stilleven herfst
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x70cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Resultaat: 60 EUR

Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G