Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, vermoedelijk Belgische school, aquarel op papier, wintergezicht met boerderij en figuren 45x30cm. Cond.: G
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
J.H. Verburg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerderij, koeien en bloesembomen 55x88cm. Cond.: G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, ets op papier, 18/100, trekkende zigeuners. 34x15cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, winters riviergezicht.. Cond.:R/G
Ets 17-18e eeuw, ets op papier, zwerver met stokken, 14x9cm., Cond.:G
J. Schackmann 1928, olieverf op linnen, vaas met rozen 55x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 46/80 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), zeefdruk op papier zeefdruk voor Catalpa 37x92cm. Cond.: G
Lanting ca. 1920, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 100x70cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Theo van Oorschot, Schijndel 1910, olieverf op linnen Boeren interieur, 46x35cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
P. Wagemans ca. 1910, olieverf op linnen, steengoed vaas met rozen 43x58cm. Cond.: G
Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G
Twee maal Wiebe va de Zee, reproduktie op papier, diverse koeien in de weide. 56x10 cm., Cond.:G
R. Ghijssaart ca. 1930 (Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk 44x54cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x70cm. Cond.: G