Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G
Anthony van Dyck(1599 - 1651 Vlaanderen), gravure op papier, Fransicus Snyders, Atn. van Dyck pinxit et fecit aquaforti. Met watermerk en verzamelaarsstempel 25x16,3cm. Cond.: R
J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, Chinese kom en vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U
Willem Jan Pieter van der Does (Rotterdam 1889 - 1966 Zeist), olieverf op paneel, Oosters havengezicht met stoomboot en vissersboten met figuren 43x31cm. Cond.: G
Walter Williams (1835-1906 Engeland) olieverf op paneel, figuren bij een rotsachtige kust. 20.5x30 cm., Cond.:G
Evert Moll,(Voorburg 1878-Den Haag 1955) olieverf op paneel, havengezicht met driemaster, 19x25 cm.,Cond.:G
Henk Klinkhamer (Leiden 1952 - ), acryl op linnen, "Sailing Horses, Klinkhamer 1998" 85x85cm. Cond.: U
Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G
Russisch ikoon ca. 1890 voorstellend Russische starets knielend voor icoon in bos 31x27cm. Cond.: R-G
Corneille,olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, vrouw met kat bij maan. 37x29x12 cm., Cond.:G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk monogram 19e eeuw (C.H.L.?), gedetailleerd geschilderd, ruine van een kasteel met figuren 20,5x16,5cm. Cond.: G
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R
Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G
Corneille, olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, liggende naakte vrouw. 17x44x14.5 cm., Cond.:G
Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, gezicht op kasteel in het bos met figuur 31x21cm. Cond.: G
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R