Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met houtvesters. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Glanerbrug 1913 - 1996 Enschede. Boerderij Kwinkeler Boekelo, 1978. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.
Dirk Baksteen. 1886 - 1971. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
G.M. Thans. 1853. Belgische school. Marktverkoop in de vroege ochtend met acht figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 63 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Atelier Evert Pieters. 1856 - 1932. Paardenkar met figuren bij vrachtboot. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.