K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G
Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G
Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G
M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G
Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, havengezicht 30x40cm. Cond.: G
Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G
Gesigneerd W. de Klerck ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met vee en figuren 65x50cm. Cond.: G
Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G
J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd stilleven ca. 1930 (Vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, (verso met mansportret) 33x44cm. Cond.: G
J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G
Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G
T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret 42x35cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G
Peter Klashorst, olieverf op (kranten)papier, vrouwelijk naakt 50x67cm. Cond.: G
J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Klinkenberg ca. 1900, gemengde technieken op papier, Amsterdams stadsgezicht met figuren 24x15cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G
T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G
J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, deinende zee 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G
J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, vrouw met kind 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M
S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Toon ca. 1950, olieverf op paneel, Rotterdams havengezicht 57x35cm. Cond.: G
H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G
K. Spiers 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met dochter 40x50cm. Cond.: G