Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. 1939 - . Landschap Torre del Lago Lucia porto 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Driemasters in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Glanerbrug. Abstract houten wandreliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1962. 1913 - 1996 Glanerbrug. Waterfilter Rami - Union. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Fantasie voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Carel van Rooijen. 1945 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Jan Rentinck. 1798 - 1846. 19e Eeuws Hollands landschap met knotwilg, vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Albert Raty. 1889 - 1970. Belgische School. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij (Boerskotten in Oldenzaal). Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.