Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij (Boerskotten in Oldenzaal). Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.
Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.
Albert Raty. 1889 - 1970. Belgische School. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Jan Rentinck. 1798 - 1846. 19e Eeuws Hollands landschap met knotwilg, vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Carel van Rooijen. 1945 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Fantasie voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1962. 1913 - 1996 Glanerbrug. Waterfilter Rami - Union. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Glanerbrug. Abstract houten wandreliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Driemasters in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. 1939 - . Landschap Torre del Lago Lucia porto 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
David Aldolphe Constant Artz. 1837 - 1890. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.
Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.
A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.
Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.
Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.