Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pendant. Karikaturen van oude officieren (militaria). Olieverf op schilderskarton. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Gezicht op Nieuwkoop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 44 cm. In goede staat.
W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Busstation met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.
L. Valckenaere. 1853 - 1926. Strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 28 x B 46 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Drukwerk naar Keith Haring. Nr. 147/200. Verstrengelde figuren. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.
Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The black-backed eagle, verso tekst + deels handgeschreven !! 2. The red crowned barbe...
Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The Surinam daw + verso tekst + deel handgeschreven !!! 2. The lark-heeled cuckoo + ve...
B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
George Lilanga. Afrikaanse School (Tanzania). Titel: Sasa Naona Nimepata Manani. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 xB 91 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.
H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drukwerk naar Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.
Lithografie Brigitte Bardot, in de stijl van Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 x 90 cm. In goede staat.
Theo Beerendonk. 1905 - 1979. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Van Noort. Haarlem. Hollandse bloembollenvelden met telers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Raffaele Carlo Forti. 1853 - 1901. Zuid Duits berglandschap met waterval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 66 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - . Kerk van Katwijk met vissersvrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 15 x B 10 cm. In goede staat.
Nadruk Salvador Dali. Voorzien van nummer + watermerk. Fantasie voorstelling. Drukwerk op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.
Pieter van Borselen. 1802 - 1873. Hollands wintergezicht met schaatsende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Joop van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Frans Smissaert. 1862 - 1944. Duinlandschap met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In goede staat.
Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Franse School. Stilleven met bloemvaas en fruit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Ongesigneerd. Drukwerk. Twee naakte vrouwen. Litho op papier. Afmeting: H 48 x B 48 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, '89. 1922 - 2010. Nr.: 19/25. Vrouw met man. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Vrouw met wandelstok en bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.