Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.
Staf Beerten. 1930 - Meisjes portret. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 18 cm. In goede staat.
C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.
Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht met figuur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.
Johan Grabijn. 1930 - 2011. Kerk-interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 33 cm. In goede staat.
Lithografie Brigitte Bardot, in de stijl van Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 x 90 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johan Grabijn. 1930 - 2011. Gewelven Deventer, 1986. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Riek Schagen. Ook bekend als huishoudster Saartje in de tv-serie Swiebertje. 1913 - 2008. Titel: Ontmoetingen 2. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 49 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Boerderij met boerin en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Lithografie gesigneerd Miro. Vouwtje. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...
Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.