Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 50 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

H.C. van Mourik, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.

H.C. van Mourik, Stilleven
Startprijs 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.

Albert Buikema, Jazz ballet danseres
Startprijs 50 EUR

Albert Buikema. 1949 - 1994. Jazz ballet danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Edele heer in bierkelder
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Edele heer in bierkelder. Olieverf op linnen. Afmeting; H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Rolf Weijburg, Encounters West
Startprijs 50 EUR

Rolf Weijburg. Nr. 1/10. Titel: Encounters West. Kleurenets op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

D. Zwerver, Figuren in tuin
Startprijs 50 EUR

Dolf Zwerver. 1932 - 2010. Nr.: 229/250. Figuren in tuin. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese litho
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Chinese lithografie. Jongeling met waterbuffels op landweg. Litho op papier. Afmeting: H 39,5 x B 59 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Eenden
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Antoon Markus, 1945. 1870 - 1955. Landschap met boerderij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

Fernandelaas, Herten
Startprijs 50 EUR

Fernandelaas. 1945 - . Herten. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 150 cm. In goede staat.

Willem Frederik Beers, Moderne compositie
Startprijs 50 EUR

Willem Frederik Beers. 1928. Moderne figuren voorstelling. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram, Vrouw in klederdracht
Startprijs 50 EUR

Monogram (linksboven). Circa 1920. Vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Gemberpot met rozen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Gemberpot met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boering met garen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. Franse School. 19e Eeuw. Boerin met garen. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.

Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht
Startprijs 50 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar
Startprijs 50 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij bij nacht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 3x Figuratief abstract. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 31 cm. In goede staat.

Toorop, Portret Guusje van Lede
Startprijs 60 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Toegeschreven Raoul Hijnckes, Stilleven
Startprijs 60 EUR

Toegeschreven aan Raoul Hijnckes. 1893 - 1973. Stilleven met vogel. Gemengde techniek op papier. Herkomst koop bij de kunstenaar. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.

A. Musiv, Strandgezicht met figuren
Startprijs 60 EUR

A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.