2 Delen kristal waaronder; 1x klein kristallen karafje met originele stolp H.: 22cm. 1x 10-hoekig schaaltje met fruitmotief eind 20e eeuw 17x17cm. Cond.: G
7-Delig aardewerken gebaksstel bestaande uit 1 grote schaal en 6 bordjes. Allen handbeschilderd met bloemmotief eind 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken etagere van Royal Staffordshire gedecoreerd met bloemen en vogeltjes 34xø25cm.
7 Kop en 8 schotels Japans Satsuma 1e helft 20e eeuw met figurendecor. Enkele bordjes lichte randschade en kopjes enkele haarscheurtjes.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G
Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1972-1979. Voorstellend meisje in een boom H.:10cm. Voet is slecht gelijmd Cond.: S
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...
Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G
3 Aardewerken puddingvormen. 1x in de vorm van een vis ca. 1950 (lichte randschade) 7,5x26x12cm. 1x in de vorm van een ananas H.:4cm. 1x rond geribt schaaltje 20e eeuws H.: 4cm. Cond.: G
Kop en schotel Rosenthal Bavaria 20e eeuws. Kopje is goudkleurig aan de binnenkant, klein chipje aan de voet 3x10x7,5cm.
4 Geslepen kristallen Biedermeier schaaltjes 19e eeuw Holland, beschadigingen 17x14,5x4cm. Cond.: M
Kristallen schaaltje 20x11x1cm. en een kristallen fruitschaal rijkelijk bewerkt 25x13x15cm Cond.: U
7 Kristallen onderzetters 20e eeuw. 4x ø7cm. en 3x ø9cm. Cond.: G
Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G
Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.
5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G
3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R
3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G
Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G
7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G