Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 80 EUR

Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...

Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Japanse schotel Ø 36,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Lot porselein (7x)
Startprijs 80 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Capucijne - Imari. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén klein kopje chips. Rest goed. Afmeting: 4,5 - Ø 12 cm. In redelijk/goed...

Drie delen China
Startprijs 80 EUR

Drie delen China. Onder andere porselein. 2x Cups, floraal/vlinder decor, met bodemmerk. 1x Snuffbottle van jade met watervogel/lelie decor. Afmeting: 5,5 - 9 cm. In goede staat.

2x Chinese kom met Amsterdams bont decor Ø 14,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 14,7 cm. In redelijke staat.

Cheng Lung schaal
Startprijs 80 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met geisha + zotje in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 8,5 x 31 x 25 cm. In matige staat.

Lot Familie Verte (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Verte porselein met kraanvogel in tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotel heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.

Chinese stemkom Ø 14,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 16,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antiek Chinees schaaltje, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Lot Aziatica
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Kang Xi bord Ø 22,9 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met koekoek in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,9 cm. In goede staat.

Kang Xi bord Ø 21,6 cm.
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met landschap en floraal decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,6 cm. In redelijk/goede staat.

Tangka in lijst
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.

Tangka in lijst
Startprijs 80 EUR

Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

3x Chinese kom Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen klapmutskommen met karakter tekens/floraal decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: H 7 - Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Onder meer; Japanse dekselkom, 1800. Dekselkom, haarlijn + chip. Kom + cup (chip). Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

6x Chinese miniatuur vaas
Startprijs 80 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigingen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijke staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 80 EUR

Antiek Nepalese bronzen boeddha met restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11,8 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Satsuma schaal
Startprijs 80 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma schaal met geisha's in landschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x 11 x 11 cm. In goede staat.