Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal + goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie verte gemberpot, 19e eeuw, haarlijn bodem. 1x Kleine familie rose gemberpot met figuren in tuin decor, voorzien van bodemmerk. 1x 18e Eeuwse fam...
Antiek Chinese blank-metalen bril in roggehuid koker. Circa 1900. Afmeting: 16,6 cm. In goede staat.
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Drie delen antiek Satsuma porselein. Gedetailleerde decors + goud. Met bodemmerken. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Zware, Chinese bronzen censer met deksel. Fruitranken/kat-achtige dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antiek, Chinees porseleinen guan yin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord. Acht-kantig. Met floraal emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met mandarijn/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.