18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen melk + bloed gemberpot met houtgestoken deksel. Floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. Bestaande uit: 6 x kop + 1x schotel. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm. In goede staat.
Chinese schildpad gesneden dekseldoos met landschap/figuren/draken decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 6,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Antiek jade snijstuk. China. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 4,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom krijger te paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Afmeting: Ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gebergte met signatuur. Afmeting: 11,5 x 21,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met bamboe/figuren decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Okergeel drakenbord met zes tekens bodemmerk. 1x Grote Imari kom met landschap/goud decor, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen vazen met kersenbloesem/vogel en tekst decor. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 57,7 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vleermuis decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Lot met zeven Chinees porseleinen Cargo cups. 18e Eeuw. Haarlijnen, chips en goed. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,7 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal/landschap/goud decor. Afmeting: H 6,7 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en theeglazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,7 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen dekselpotjes. 2x Zotjes decor + bodemmerk, één potje beschadigd. 1x Capucijne Familie Rose decor, goed. Afmeting: 6 - 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 31,5 cm. In matige staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden met draken decor. Beide borden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - 28,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/bergdorp/tekst + signatuur decor. Afmeting: H 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
Prachtige, 19e eeuws Chinees porseleinen hectagonale Familie Rose bloempot met figuren/floraal/vlinder en goud decor. Eén chip. Afmeting: 12,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi revival vazen met tuin/paradijsvogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting; H 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.