Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Wierookbrander met ribbels. 1x Waterschaal met reliëf vissen. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Familie in tuin decor. Drie borden haarscheur en chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen 18e eeuws Imari porselein. China/Japan. Borden/schotels. Divers. Floraal/goud decor. Grote bord is gaaf. Drie borden haarlijn of chip. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijne kommen met Familie Rose/goud decor. Eén kom goed. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans imari porseleinen petroleumlamp met floraal decor. Afmeting; H 63 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/goden en goud decor. Afmeting: H 6,8 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Octagonaal. Landschap/floraal decor. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Onder meer; Imari trekpot, deksel gelijmd. Capucijne schotel + kopje, zotjes decor, goed. Capucijne kom, floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In redelij...
Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen powder blue kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Opengewerkte, octagonale, Japans porseleinen Imari schotel met floraal/wagen decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 27,5 x 27,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met coulissen decor. Haarlijnen + deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 x 12 x Ø 8 cm. In matige staat.
Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote Familie Rose kom, haarlijnen + chip. 1x Diepe schotel, blauw/wit, chips + haarlijnen. 1x Groot Imari bord, haarlijn + chip. 1x Familie Rose bord, chips...
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 24,8 - Ø 25,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden. Tuin/koekoek decor. Met bodemmerk. Eén bord randfrit. Eén bord haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Vier 3-delige rijstkommen met floraal/vogel/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord in Wanli stijl. Tuin decor. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: H 9,3 x Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 28,2 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 5x kop + 4x schotel. In goede staat, alleen randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm.
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi pijpvaas met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee diepe Chinees porseleinen draken-borden met dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuws Kang Xi revival schotels met vier tekens bodemmerk. Geisha met zotje in tuin. Iets randfrit. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met oxide rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met landschap/figuren decor. Minimale haarlijn. Minimale chips. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vogelvoerhouder met draak decor + signatuur. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Rijstwijnkan met draken decor, tuit gelijmd. 1x Penselenhouder met figuren in tuin decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In matig/redelijke sta...
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale Cheng Lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: 22 x 21,5 cm.In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot. 19e Eeuw. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte penselenvaas met Chinese fuiken-visser decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wierookbranders. 1x Theeglazuur. 1x Blauw gespikkeld. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.