18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø 23 cm In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Onder meer; 3x Miniatuur dekselvazen waarvan één gelijmd. 1x Grote vaas, gelijmd. 1x Dekselpot, één chip. 1x Theepot zonder deksel. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Beurs met twaalf diverse oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4,2 - 4,3 cm. In goede staat.
Twee delen Aziatica. Brons. Bestaande uit: Boeddha figuur en een Japanse vaas met draken decor. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.
2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden 1x Kang Xi met tuin decor en vier tekens bodemmerk, goed. 1x Cheng Lung met tuin/hert decor, randfrit + chip. Afmeting: Ø 23 - 25,5 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Chinees boeddha figuur. Bladverguld met spiegelstukjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...
Antiek Japans porseleinen Satsuma schaal met geisha's in landschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Nepalese bronzen boeddha met restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11,8 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigingen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Onder meer; Japanse dekselkom, 1800. Dekselkom, haarlijn + chip. Kom + cup (chip). Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen klapmutskommen met karakter tekens/floraal decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: H 7 - Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met landschap en floraal decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met koekoek in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,9 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.
Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Verte porselein met kraanvogel in tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotel heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met geisha + zotje in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 8,5 x 31 x 25 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 14,7 cm. In redelijke staat.
Drie delen China. Onder andere porselein. 2x Cups, floraal/vlinder decor, met bodemmerk. 1x Snuffbottle van jade met watervogel/lelie decor. Afmeting: 5,5 - 9 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Capucijne - Imari. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén klein kopje chips. Rest goed. Afmeting: 4,5 - Ø 12 cm. In redelijk/goed...
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...
Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 3x 18e Eeuwse schotel met zilveren montuur, waarvan de tazza is gelijmd. 1x Grote gemberpot. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 7 x 10 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met theeglazuur + reliëf draken decor. Afmeting: H 11 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
Zes delen antiek porselein. China. 18e Eeuw. Bestaande uit: Kang Xi kopje, goed. Kang Xi schotel, goed. Twee 18e eeuwse schotels met montuur, chip + haarlijn. Cheng Lung bord, haarlijn. Bibelot vaas, ...
Twee oude en antieke bronzen Oosterse boeddhistische figuren. 1x Dansende tara op lotusbloem (antiek). 1x Acht-armig boeddhistisch figuur op tijger, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 31 cm. In goe...