Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Diverse borden haarscheuren, vaasje goed. 20e Eeuw. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 15 - 23 cm.
Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick met stempel, sterren en Chinese tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Grote Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 21,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese oude wijsheer met stok. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. 20e Eeuw. Onder andere: Satsuma boeddha, kleine kris, Japanse bronzen wierookbrander, olielampje, benen snijwerk, Japanse bronzen vaas, bronzen miniatuur kris met cloisonne, ges...
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen figuren met insecten/draken decor + bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken wandplaquette met figuren in tuin bij pagode decor. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x 19,3 x 2,3 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinese opengewerkte porseleinen Blanc de Chine vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Antieke Oosterse wandelstok, met been gesneden paradijsvogel als heft en zilveren ring. Circa 1900. Snavel mist. Afmeting: L 85 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen diepe schotels met karper decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden met draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met paars glazuur en fijn craquele. Met houten console. Afmeting: H 22,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.