Chinees porseleinen kom met groen glazuur en reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen glazuur en reliëf vijver decor. Sung-stijl. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen kastkommen met Japans/floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met reliëf. Figurendecor en maanvormig. 19e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met blauw/witte figuren in landschap/tekst decor. Signatuur. Afmeting: 45,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor op pagodes. Afmeting: 18 cm. vaas heeft een oude restauratie professioneel gedaan.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kopjes met floraal decor. Gemerkt F. Afmeting: H 4,5 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte knobbelvaas met floraal/draak decor en vier tekens bodemmerk. Hals gelijmd. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/insekten decor. Afmeting: 32,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal/insekten decor. Geribbeld. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrimsfles met geel glazuur en Familie Rose decor. Bodemmerk. Afmeting: 30 x 23 x13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart/bruin verlopen glazuur, binnenin met ranken decor. Sung-stijl. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose decor, tekst en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante melk en bloed vaas met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 47 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met spelende kinderen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 8 cm. In goede staat.
Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.