Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Burkino Faso ca. 1940, voorstellend een mannelijk voorouderfiguur met ijzeren (gemerkte) nekring. 56x9x11cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat
Afrikaans houten beeldje van de Dogon stam uit Mali ca. 1940-1950, voorstellend een voorouder met 3 kleinere figuren 31x6x5cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een vrouwelijke wachter. Fraai bewerkt met divers koperbeslag, ijzeren versieringen, ketting en lendendoek. 60x12x11cm. ...
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een wachter. Voorkant grotendeels beslagen met bewerkt koper. 55x25x9cm. Cond.: G
Afrikaans beeldje van de Fali stam uit Mali, voorloper van de grotere Fali beelden. Voornamelijk gemaakt van ijzer, leder en touw. 19x10x9cm. Cond.: G
Afrikaans houten (buik)masker van de Makonde stam uit Tanzania of Mozambique, voorstellend een gezicht. Geheel staand op ijzeren standaard. 67x21x15cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, voorstellend een man met een voorwerp in de handen. Diverse delen zijn voorzien van koperbeslag. 44x14x13cm. Cond.: G
Afrikaanse houten Scepter van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1980. 36x11x12cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G
Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,
Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1960-1970. Bijna geheel met koperbeslag en dikke verenbos op het hoofd. Ivoren/benen ogen en navel. 97x25x17cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon ca. 1960 (is gebruikt geweest), voorstellend een "dubbellichaam" van een man en vrouw met schelpjes in de oren. 84x20x16cm. Cond.: G
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Mali ca. 1940, voorstellend een vrouw die iets aan het fijnstampen is. 51x13x12cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Dengese stam uit Congo ca. 1970, bijna geheel bewerkt. 59x20x19cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G
Afrikaans wit houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een staande figuur met holle achterzijde en schelpjes als ogen. 57x16x14cm. Cond.: G
Twee Afrikaans houten benen beelden van de Bamileke stam uit Kameroen ca. 1960-1970, voorstellend een levensboom met diverse gezichten, 41,5x10x6cm. en een talisman met diverse gezichten 49x10x5cm. Co...
Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een fetish beeld van een man met hoofdje op de buik en kalebas op de rug. 52x26x16cm. Cond.; G
Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw, voorstellend een wit vrouwenfiguur met donkerrode/zwarte accenten. Linkerbeen beschadigd, verder in goede staat 70x18x16cm.
Afrikaans houten beeld van de Punu stam uit Gabon, voorstellend een man met stoffen sjaal en schelpenriem rustend op een masker. 66x34x19cm. Cond.: R-G
Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola ca. 1980-1990, voorstellend een knielende vrouw op tamtam, 52x20x20cm. Termietenschade aan voet, verder in goede staat.