Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G
Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Twee munten: 1x Nederland 1 Gulden 1906, Wilhelmina Cond.: FR/ZFR, het gaat hier om een overslag van het jaartal, dus munt is niet origineel 1906 en 1x Nederland 1/2 Cent 1886 Willem III, Cond.: ZFR
Antieke Russische koperen munt, 5 Kopeke, anno 1787 (EM) Tsaar Catharina II. Cond.: G
Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G
Kavel diverse munten (echt en namaak) (o.a China, Engeland en USA), tevens ook enkele zilveren munten (Duitsland, België), Cond.: FR-ZFR
Drie antieke Chinese gesigneerde penningen met voorstellingen van draken, figuren en tekes 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9-10cm. Cond.: G