Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Grote vaas haarlijnen. Kleine vaas randschade. Afmeting: H19 - 26 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen theeservies, selb bavaria, decor Maria. 2e Helft 20e eeuw. 27 delig. Minimale chip mogelijk. Zeer goede staat. 11-23 cm.
19e Eeuwse Duitse Dresden porseleinen tafelset. Acht-delig. Floraal/goud decor + initialen. Afmeting: 8 - 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met dorpsgezicht decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Engels Worchester porselein. Bestaande uit: Cake schaal met floraal decor, chips bloemen. Theepot met floraal decor, haarlijn tuit + chip bloem. Afmeting: 16 - 27 cm. In redelijks...
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.
15 Stuks waterlandschap tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse schotels. Pauw schotels. Door de Porcelyne Claeuw. Randschade. Afmeting: Ø 31,8 cm. In redelijke staat.
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuws Delftse polychrome schotels met chinoiserie decor. Eén goed. Eén randrestauratie. Eén randschade. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Randschade deksel. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Drie delen Gouda Zenith plateel met Japanse lakwerk decors. Twee borden + één theebus. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 22,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense keramieken figuren. Circa 1900 - 1920. Meisje met appelen (Wien Keramos). Forel (Wien Keramos). Afmeting: 20 - 22 cm.
Vergulde messing dekseldoos met rondom decor van landarbeiders. Voorzien van bodemmerk F. Afmeting: 5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
19-Delig Duits Fürstenberg koffieservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 21cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.