19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén bord beschadigd, rest minimale randchips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf maal antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Zeven schotels, divers + vijf kopjes, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Imari met tuin decor, chip. Eén maal blauw met floraal decor, goed. Eén maal groot blauw met florale decor, goed. Afmeting: ø 21,5 - ø 28 cm. In re...
Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes-tekens bodemmerk. Decor van musicerende Lange Lijs. Eén schotel chipje. Afmeting: 8 x 13,3 x 13,3 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...
Twaalf maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes + vier schotels, peterselie decor, chips, circa 1900. Drie Imari kopjes, waarvan één goed en twee met haarlijnen. Eén capucijner...
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal kop en schotels, Familie Rose met bodemmerk, circa 1930. Twee vaasjes met zotjes. Twee kommen met blad decor. Minimale chip mogelijk. Af...
Lot van dertien Dresden porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tablet met berglandschap decor. Zes-kantige vaas met berglandschap decor, bodemmerk en tekst. Fles-vormige vaas met Lange Lijs en bloempotten decor. Afmetin...
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met florale en ice-crack decor. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met karakter tekens en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melkkannetje, haarlijnen + reparatie. Eén maal waterbak met groene craquele glazuur. Afmeting: 8,5 - ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal 18e eeuw, Familie Rose Lowestoft decor. Eén maal 19e eeuw, landschappen decor. Afmeting: 13,5 - 14 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond. Met florale en vogel decor. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.
Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Zes persoons Boch boerenbont servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6x grote borden, 6x soepborden, 6x ontbijtborden, 4x schalen, 2x dekselterrines, 7x kommen, 7x schaaltjes, 1x kandelaar. Afm...
Lot antiek Chinees serviesgoed. Bestaande uit zes kopjes en twee schotels, diverse beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Unterweissbach porseleinen siervaas met opgewerkte vogels, insecten, bloemen en goud decor. Drachen model. Eén chip. Afmeting: 43 x ø 40 cm. In goede staat.
Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal vier-delige stapeldozen, 19e eeuw. Dekselpot met symbolen. Schotel met floraal decor + bodemmerk. Tafelschaal met rotsen, vogels, floraal decor +...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil glans plateel Zuid Holland vaas met florale decor. Circa 1910. Afmeting: 29 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekseldoosjes met floraal decor. Vungtau Cargo, (Christies). Circa 1690. Afmeting: 5 - ø 9 cm. In goede staat.
Drie grote Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jonge jager met konijn, nr. 6/11, afmeting: 18 cm. 2. Jongetje zit in appelboom met vogel, nr. 403, afmeting: 16 cm. 3. Meisje met eendjes, nr. 197/1, getitel...
Delftsblauwe Fayence vogelkooi. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 29 x ø 16 cm. In goede staat.
Vijf oude diverse porseleinen figuren. Onder andere: Vergulde dame en heer, gemerkt met kroon en F, 20e eeuw, goed. Danseres Thüringen Duitsland, verguld, hand gelijmd. Jongen met vogels, één vingerto...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kop en schotel met figuren in tuin decor. Kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 x ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Twee diepe bordjes, floraal. Beide bordjes gerestaureerd. Eén bord floraal, paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 16 - 22 cm. In rede...
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke Makkumse polychrome Tichelaar vogelkooi plaquette. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen kaarskandelaar met bronzen armatuur. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met pauw decor. Afmeting: H 55 x ø 22 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Imari met zotjes, 18e eeuw. Eén maal goud decor met figuren, 18e eeuw. Eén maal Kang Xi met floraal decor. Eén m...
Groot oud Makkums Fayence polychrome kaststel met florale decors. Plus vier polychrome Makkumse tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 42 cm. Afmeting tegels: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf Hummel figuren van Goebel. Diverse voorstellingen. 1. Meisje met strik en handen op de rug, nr. 258, getiteld 'Which hands'. 2. Jongetje met taart, nr. 128, getiteld 'Baker'. 3. Jongetje met para...
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in rotsachtig landschap decor. Gelijmd. Afmeting: 21 cm. In matige staat.
Gelijmd Familie Rose porseleinen bord met figuren en goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In matige toestand.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Musicerende jongen en meisje met schapen bij kruis, nr. 28. Afmeting: H 19,5 cm. Jongen als metselaar, nr. 305, afmeting: H 14 cm. Meisje met bloemen in...
Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.
Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...
Lot van negentien Royal Copenhagen kerstborden. 70er Jaren. Afmeting: ø 16 - 18 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor. Eén pot heeft bodemmerk. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...
Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale/goud decor. Lowestoft. Afmeting: ø 23,4 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen eetservies. Gemerkt A.K. Decor Moosrose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 9 grote borden, 9 ontbijtborden, 9 soepborden, 9 dessertschalen, 21 kop en schotels, 3 dekselterr...
Grote Duitse Dresden porseleinen vijf-lichts kaarskandelaar met goud decor en opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vaas decor en bodemmerk. Eén beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung sierschotel met haven decor. Gecontourneerd. Gelijmd. Afmeting: ø 34 cm. In redelijke staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie met haarlijn. Twee met chip. Eén goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met bloem 'Make a wish', nr. 475. Jongen en meisje leren alfabet, nr. 346. Jongen met sneeuwschuiver, nr. 2036. Jongen op slee met kerstb...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.
Vier Hummel figuren van Goebel. 1. Jongen en meisje zittend op hek bij schapen, nr. 99, getiteld 'Eventide'. 2. Meisje met bloemen bij hek met vogel, nr. 405, getiteld 'Sing with me'. 3. Twee beeldjes...
Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongen en meisje met mand, nr. 94/1, getiteld 'Suprise'. 2. Meisje met pop, nr. 311, getiteld 'Kiss me!'. 3. Jongetje als metselaar, nr. 305. 4. Meisje in de boom v...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongetje slaapt met pop in de stoel, nr. 451, getiteld 'Just dozing'. 2. Jongetje met vogeltje, nr. 413, getiteld 'Whistler's duet'. 3. Meisje met kuikentjes in de ...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...
Drie-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met florale decors en Foo-honden op deksel. Grote deksel deels gerestaureerd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal, vogels decor. Bestaande uit: Kraagvaas, chip. Grote balustervaas, goed. Kleine balustervaas, goed. Afmeting: 25- 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinese Vungtau Cargo terracotta schaaltjes. Circa 1690. Enkele chip. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.