Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met Chinese voorwerpen decor. Circa 1900. Gaatje voor stroomdraad. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen bolvaasje met perzik en vleermuis decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Vier grote oude porseleinen figuren. Bestaande uit: Vrouw met tete à tete, arm af, wel bij. Vrouw met duif en amfora, Kings Porcelaine, amfora beschadigd. Vrouw met windhond en goud. Vrouw met bloemen...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.
Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen figuur, Alter Fritz. Gemerkt Thüringen Western Germany. Circa 1960. Teugel + zwaard beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijne schotels met ganzen/landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,8 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen vaasjes met florale decor. 18e Eeuw. Eén met randschade, rest goed. Afmeting: 9 x ø 5,5 cm. In redelijk/goede staat.