Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pijpvaas, Cheng Long (geel).
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken.
Startprijs 2.000 EUR

Grote Chinese porseleinen kom met rondom draken in zee decor. 18e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 9,5 x 21,3 cm ø. In goede staat.

Beeldje, 'Zwerver'.
Startprijs 120 EUR

Italiaans, Napels porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Zwerver met drankfles'. Gesigneerd: J. Callé. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

7x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 80 EUR

7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

5x Imari aardewerk, Putten
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Resultaat: 650 EUR

Twee prachtige grote fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met florale decors, paradijsvogels, vazen etc.. Gemerkt, bodemmerk. (één binnenrand deksel is professioneel gerestaureerd). Afmeti...

2x Imari schotels
Resultaat: 125 EUR

Twee zeer grote antieke Japanse porseleinen wandsierschotels met florale- en goud decor. Circa 1850 - 1920. De rood-blauwe Imari schotel heeft spanningshaarlijnen. Afmeting: 46 - 47 cm ø. In redelijk...

2x Imari schotels (opengewerkt)
Resultaat: 200 EUR

Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...

Imarie bord (18e Eeuw)
Startprijs 100 EUR

Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

9x Imarie borden (18e Eeuw)
Resultaat: 550 EUR

Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari
Resultaat: 90 EUR

Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén grote schotel met waterlissen (goed). Eén grote schotel met waterlissen (randschade). Eén schelp-vormige schotel (goed) en één Imari vaas (randschade). Afmetin...

2x Groot Imari bord
Startprijs 200 EUR

Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.

2x Imari octogonale borden
Startprijs 60 EUR

Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Startprijs 60 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.

2 Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal Chinees porseleinen borden, 18e eeuw. Eén maal goud-blauw floraal decor (haarlijn). Eén maal Geisha in boot bij paleis, octagonaal (rand chips). Afmeting: 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede sta...

Imari schaal
Resultaat: 135 EUR

Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Imari vaasje.
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen kraagvazen. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Majolica tegel met afbeelding
Startprijs 225 EUR

Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Perzische tegel
Startprijs 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

8x Jugendstil
Startprijs 100 EUR

Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

3x Renaissance tegels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke renaissance-stijl tegels. Eén maal grote Italiaanse tegel, waarschijnlijk 18e eeuw (gelijmd). Twee maal polychrome, 17e eeuw. Afmeting: 14-34 cm. In redelijk/goede staat.

4 Tegels.
Resultaat: 150 EUR

Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...

Lot tegels.
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse antieke tegels, 18e-19e eeuw. Onder andere; floraal, landschappen, bijbels en mangaan. (beschadigingen). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3 x tegel
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Hollandse wandtegels in lijst. 17e-18e Eeuw. Hond. ooievaar. en wildzwijn. Afmeting: 43 x 17 cm. In goede staat.

Tegel tableau
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.

Lot van 23 tegels, 18e eeuw.
Resultaat: 160 EUR

Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

4x Tegel.
Startprijs 50 EUR

Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau, Michiel de Ruyter
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.

Tegeltableau
Startprijs 120 EUR

Polychrome Makkums tegeltableau, zes pas. Met Friese Sjees. Circa 1930. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel + plaquette
Startprijs 50 EUR

Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Servies, Petrus Regout
Resultaat: 110 EUR

Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...

2 Borden (18e-19e eeuw)
Resultaat: 280 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden met blauwe decors. 17e-18e eeuw. Eén maal met draken, roofvogel op stam in zee (randglazuurschades). Eén maal met bloemvaas decor en floraal decor, en gecontourneer...

Kavel Chinese figuren
Startprijs 100 EUR

Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat

3 Diverse Delftse vazen
Resultaat: 75 EUR

Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt de Klaauw en 2. P.K. (ander deksel) en 2. P. Kan. (18e-19e eeuw). Beschadigd en samengesteld. Afmeting: 32 - 38 cm. In redelijke staat.

2x Dekselvaasjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 1...

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

4x Delfts blauwe bordjes
Resultaat: 450 EUR

Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Mooi gaaf 18e eeuws Delfts blauw bord met rocailles en tuinhek decor. (randglazuur is licht beschadigd). Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.

Kan, 'Merkelbach Grenzhausen'
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat

Lot "Petrus Regout"
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...

Kavel Chinese figuren
Startprijs 70 EUR

Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.

4x Borden (18e Eeuw)
Resultaat: 120 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors (één bord heeft chips). 18e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.

Kang Xy bord, 18e eeuw.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord met figuren- en interieur decor. 18e Eeuw. (twee chips en lichte randglazuur schades). Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijk goede/staat.

5x Kop + 6 Schotels.
Resultaat: 110 EUR

Lot 19e eeuws Japans porseleinen kop en schotels met geisha's (musicerend) en bloempotten decors (gemerkt). Vijf kopjes (één kopje gelijmd), zes schotels (schotels goed). Afmeting: 9 x 13 cm ø. In red...

Waterpotje met tekst.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen waterpotje 'Queng Long' met tekst rondom en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

Imari trekpotje
Resultaat: 360 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat

2 Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinees porseleinen kommen. 18e Eeuw. Eén zeldzame Amsterdams Bont kom met figuren en florale decors (goed). Eén maal Chinese Imari kom met florale decors (één chip). Afmeting: 7 x 11,4 cm ø...

6x Kop + Schotel, Kapucijner.
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...

Plaquette Fam. Rose, China.
Resultaat: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

Chinese penselenlegger.
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.

Chinese Celadon kommen (3x)
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.

6x antieke Kantonese borden
Resultaat: 100 EUR

Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.

3 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.

Plaquette, 'vrouw'.
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

2x Plateel
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afmeting. 36-61 cm.

Plateel (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afmeting. 13-16 cm. In goede staat.

Blauwe aardewerken kom
Resultaat: 45 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat

Delfts blauw bord, 18e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met floraal decor. Lichte randschades. Afm.eting ø 34.3 cm. In redelijk/ goede staat.

Plateelvaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startprijs 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 190 EUR

Grote Duitse porseleinen tafellamp 'Volkstedt', 20e eeuw. 'Vrouw met cello'. (beschadigd) Afmeting: 61 cm. In matige toestand.

Grote Hollandse bolvaas
Startprijs 60 EUR

Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3 Hollandse bolvazen
Startprijs 80 EUR

Drie Hollandse keramieken bolvazen. Eén maal ivoor-kleurig, Adco 1014 (goed). Eén maal blauw/grijs, A. de Rijn-Leiderdorp 202 (2 chips). Eén maal Mobach-Utrecht (goed). Afmeting: 11 - 17,5 cm. In goed...

2 Grote Adco vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Hollandse geribbelde Adco keramieken vazen. Eén maal 1012 en één maal 106. Eén maal oker-kleurig en één maal grijs/wit gekleurd. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

Plaquette van porselein.
Startprijs 100 EUR

Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

Delfts Blauwe borden
Resultaat: 25 EUR

Delfts blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

4 vazen gubbels helden
Startprijs 40 EUR

Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.

3 Delen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.

Plaquette Makkum
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerde Hollandse Makkums keramieken wandplaquette. 20e Eeuw. Met polychrome landschap met figuren beschildering. Afmeting: 30 x 26,5 x 2 cm. In goede staat.

5 Borden aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat

Empire kan, verguld.
Resultaat: 80 EUR

Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

4x Verdeelschalen
Startprijs 50 EUR

Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

8x Porselein, handbeschilderd.
Startprijs 80 EUR

Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...

Porseleinen dekseldoos, (Frankrijk).
Resultaat: 170 EUR

Grote Franse porseleinen dekseldoos met tekst en Paris France. Handbeschilderd met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Frau Reuth porseleinen lamp
Startprijs 175 EUR

Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...

Cachepotten, porselein (2x)
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met handbeschilderde decors. O.a.: Goud decor, floraal en bustes Gemerkt H Ca. 1900. Afmeting. 19x20 cm. ø. In goede staat.

Stel vazen, Brussel.
Startprijs 80 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vaas, Parijs.
Startprijs 80 EUR

Grote Franse-Parijse porseleinen vaas, 19e eeuw, met handbeschilderd floraal- en goud decor. (oude haarlijn) Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

Regout borden, divers.
Resultaat: 40 EUR

Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Ovale schaal K.P.M.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.

2x Schalen B.R.C. Bavaria
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat

Chinese wijsheer (groot)
Startprijs 200 EUR

Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 55 cm. In goede staat.

4x Koektrommel
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.

Keramieken olifant
Startprijs 35 EUR

Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Resultaat: 175 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

Lot aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 45 EUR

Engels Royal Albert serviesgoed. Decor 'Old Country Roses'. Het servies bestaat uit een melk en suikerset met onderblaadje, gebakbord en, acht kop + schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 3...

2 Chinese vazen
Resultaat: 950 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur, vogels op bloesemtakken decors. 19e Eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

Chinees bord, Chicken.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose Chicken bord, 18e eeuw. (haarlijn). Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Amsterdams Bont kom
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Amsterdamse Bont kom met florale en landschappen decors in coullissen. 18e Eeuw. (één chip rand). Afmeting: 7 x 14,7 cm ø.