Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Grote Duitse porseleinen vaas Sitzendorf met handbechilderd floraal decor 50xø26cm. in goede staat
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R
Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasjes, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm
Amsterdams bont, 18e-19e eeuws, porseleinen kom met landschap, floraal en gouddecor 7x14,5cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R
Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R
Zeven delen Duits Meissen porselein 20e eeuw, 3 maal asbak, 4 maal notenschaaltje, 8-12cm. Cond:R/G
Oude gesigneerde yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G
Grote Goldscheider Wien keramieken Arend op rots nr 4810 87 14 MII gesigneerd Facke 27cm in goede staat
Groot porseleinen tafelstuk,eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G
Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G
Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.
Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G
Russisch porseleinen figuur, gesigneerd 20e eeuw voorstellende een matroos en machinepistool 21cm
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, vogel, en foohonden decor, kantonees, gemerkt, bovenrand ingekort 43cm. Cond:R
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G
Oude Engelse stijl Majolica planten zuil, piedestal naar ontwerp mintoa 53x34,5ø, in goede staat
Drie 19e eeuwse Franse Fayence scheerbekkens met Floraal decor, 1x gelijmd. 27-29 cm. Cond.: R-G
Grote keramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R
Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Twee antieke Duitse terracotta zittende figuren met manden, gemerkt: Bernard Block Eischwald, omstreeks 1900, nr 7407 en 7408, 14-15cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, familie Roze met figuren, florale voorstelling en teksten, gemertk, minimale chips, 6x19x13,3cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneer 20e eeuw 9x5,2ø Cond:G
Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneerd 20e eeuw Cond:G 9,5cm
Groot 19e eeuws kantonees bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florael voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kantonese borden met floraal en figurendecor, met geschulpte omranding, en een met hoge rand(lichte randschade) 19-21,6ø Cond:R/G
Oude Duitse Goebel figuur, meisje met Cello, gemerkt Lore 249 1/98 21cm.
Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G
Drie delen Duits Meissen porselein, rode rozen decor knauf 2 borden en een schaal 24t/m 29 cm. doorsnee Cond.G.
Twee delen oud Duits Meissen porseleinen Rote Roze met goud decor. 1x cakeschaal en een presenteerschaal beide 20e eeuws 27-29 cm. Cond.G.
Antieke porseleinen eierhouder omstreeks 1900, ongemerkt 11x14x24cm. Cond:G
Twee antieke Duitse KPM porseleinen schalen omstreeks 1920 met floraal en gouddecor(bonbonschalen) 20-27cm. Cond:G
Antieke Majolica lampenvoet met boswachter omstreeks 1900 gemerkt DEP BB 1677, 35cm. Cond:G
Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R
Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R
Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, met figuren op veranda decor 20e eeuw in goede staat 10,3cm Cond:G
Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, vrouw te paard onder begeleiding 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemertk W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G
Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G
Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees Imari borden met floraal en gouddecor, chip en haarscheur, 22,4ø Cond:R
Grote oude Chinese familie Verte dekselvaas met paradijsvogeldecor, en floraal decor omstreeks 1900 of ouder, deksel beschadigd 40x23øcm Cond:R
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Grote oude Duits Dresden porseleinen klomp, handbeschilderd met decor van bloemen en goud 20e eeuw 11x23x9cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G
Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R
Vijf delig 19e eeuws Delfts polychroom kaststel, gemerkt de klaauw in goede staat 21-33cm.
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, eenmaal zonder deksel, landscha/baai decor(chip bovenrand), dekselvaasje figuur in landschap decor 9-10cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met foohonden en floraaldecor, diepblauw(chip deksel) 8,5cm Cond:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG
Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G
Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.
Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G
Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G