Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen reebok
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R

Porseleinen soldaat te paard
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Spaans porseleinen figuur, voorstellend een 19e eeuwse soldaat te paard, gemerkt S. Spain (teugel mogelijk gerestaureerd) 36x25x12cm. Cond.: R-G

3 Beelden, vogels
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee reigers van Hutschenreuther Selb, gesigneerd W. H. Achziger, 1x Rosenthal woerd Selb., gesigneerd C., 1x twee flamingo's Hutschenreuther Selb "H. ...

Royal Dux beeld
Startprijs 50 EUR

Oude porseleinen figurengroep van Royal Dux 20e eeuw, voorstellend een verliefd paar. 20x19x10 Cond:G

Lladro figuur
Resultaat: 210 EUR

Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G

4 Jugendstil vazen
Startprijs 100 EUR

Vier antieke terracotta Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van vogels en eekhoorn, gesigneerd J. Hjorth Danmark 23-32cm. Cond.: G

12 Delen aardewerk
Startprijs 100 EUR

Twaalf delen Jugendstil ca. 1900 van J. Hjorth Danmark met florale decors: 1 olielamp, 2 schalen, 1 dekselpot, 3 bekers, 1 mosterdpotje, 1 vaas, zoutstrooier, oliekannetje en dekselpot 7-39cm. Cond.: ...

Jugendstil kaststel
Startprijs 25 EUR

Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G

Vaas, Josef Steidl
Startprijs 60 EUR

Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.

Delfts blauw bord, stilleven
Startprijs 350 EUR

Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G

Delfts kaststel
Resultaat: 10 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

Delfts olie- en azijnstel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.

Delftsblauwe vaas
Startprijs 120 EUR

Delftsblauwe dekselvaas met Chinese pagode in landschapsdecor en Foohond op het deksel (randschade) 31cm. Cond.: R-G

Jugendstil vaas
Startprijs 120 EUR

Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G

Tegel met bloemen
Startprijs 30 EUR

Oude keramieken kunstenaarstegel met floraal decor, nr 779 Rusche, handgeschilderd omstreeks 1980. 46x36 cm Cond:G

Delftse schotel, APK
Startprijs 40 EUR

Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G

Delftse vaas, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde 18e eeuwse octagonale Delftse vaas met floraal decor 19,5cm. Cond.: G

Delftse vaas, ramskop
Resultaat: 75 EUR

Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G

6 Keramieken borden
Resultaat: 150 EUR

Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G

46 tegels
Resultaat: 120 EUR

Kavel van 46 oude/antieke Hollandse wandtegels: 42x 18e-19e eeuwse mangaankleurige tegels met floraal decor (beschadigingen), 1x religieuze tegel 18e eeuw (beschadigingen), 1x landschapstegel 18e eeuw...

2 Jugendstil tegels
Startprijs 40 EUR

Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R

7 Tegels
Resultaat: 95 EUR

Zeven antieke wandtegels 17e-18e eeuw met diverse voorstellingen: 1x tulptegels (goed), 1x ridder te paard (gelijmd), 1x landschap met vee en herder (randschade), 1x putti met lauwerkrans (gelijmd, ge...

Samson beker
Resultaat: 50 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

Tegel
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wandtegel met Neptunes (minimale chips linkerrand) 13x13x1cm. Cond.: G

Tegeltableau Den Haag
Resultaat: 65 EUR

Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M

5 Tegels, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...

Satsuma schaal
Startprijs 20 EUR

Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Startprijs 40 EUR

Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.

Speksteen, 3 figuren
Resultaat: 40 EUR

Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G

Diverse tegels
Resultaat: 160 EUR

Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G

Jugendstil vaas
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G

Aardewerken dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Terracotta dekseldoos 2e helft 19e eeuw met figurenmedaillons, gemerkt FGW 318 (chips), 14,5xø14cm. Cond.: R

2 Aardewerken borden
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden: 1x Vrede 1919 (Baca), en 1x Malaise 1932 (Baca) ø23-ø28cm. Cond.: G

10 Delen keramiek
Resultaat: 50 EUR

Tien 19e eeuwse handbeschilderde keramieken borden/kommen (minimale randschade mogelijk) Cond.: R-G

8 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G

2 Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR

Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G

Baardman kruik
Resultaat: 105 EUR

Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.

2x Duitse kruik
Startprijs 35 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken: 1x bruin en 1x grijs met blauwe florale decors 32-38cm. Cond.: G

5 Delen keramiek
Startprijs 60 EUR

Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...

Spaanse schaal
Startprijs 25 EUR

oude spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G

Zenith kaststel
Startprijs 15 EUR

Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G

Kruik
Startprijs 65 EUR

Duitse beschilderde steengoed kruik ca. 1800 in goede originele staat 34xø20cm.

5x Hummel
Startprijs 70 EUR

Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend bij hek met bloemen in de hand nr 174 1979-1990 11,5cm, 1x groot staand meisje nr 258 1979-1990 13,5cm, 1x meisje met pop 2103\A 1999-2008 9.5cm , 1x mei...

Hummel figuur
Resultaat: 65 EUR

Hummel figuur meisje zittend in de boom met een hondje eronder, 1972-1979 nr 56/3 Cond G 16 cm hoog

Goebel olifant
Resultaat: 120 EUR

Zeer grote keramieken olifant van Goebel, waarschijnlijk ca. 1930 Duitsland in goede staat 46x41x27cm.

Goebel haas
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse keramieken Goebel haas, nr. 304 in goede staat 18cm.

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend op berg nr 315 1979-1990 13cm, 1xmeisje met kippen nr 199\0 1979-1990 12cm, 1x meisje met schep 727 1990-1999 9,5cm, 1x meisje met kom nr 629 1990-1999...

6x Hummel
Startprijs 95 EUR

6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen als postbode nr 119 1979-1990 13,5cm, 1x jongen op hek met gans nr 195 1979-1990 10cm, 1x jongen leest boek nr 2087 B 1999-2008 10cm, 1xjongen met pet nr 550 199...

5-Delig kaststel
Startprijs 50 EUR

Porseleinen 5-delig kaststel ca. 1900 met floraal decor (merktekens weggekrast) m22-30cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startprijs 45 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G

6x Hummel
Startprijs 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een meisje en jongen met mand 94/1 1960-1972 14 cm, een meisje met fluit nr 92/0 1950 13 cm, een jongen met trompet nr 97 1979-1990 12 cm, een jongen als sc...

6x Hummel
Startprijs 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een jongen met viool en hond nr 1 1972-1979 13 cm, een jongen met hoorn en lantaarn nr 15/0 1960-1972, 13 cm, een jongen met wandelstok nr 76 1972-1979 10 c...

2 Beelden, herten
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen figuren Royal Dux: 1x reeën figurengroep en 1x jonge ree 20e eeuw 9-30cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Oude antieke porseleinen figuren oa Thüringer, 1 kleine figuur mist een arm de rest in goede staat. 5-11 cm Cond: R\G

3-Delig kaststel
Resultaat: 140 EUR

3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G

2 Gipsen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G

2 Series kop&schotel
Resultaat: 30 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Porseleinen tabaksdoos
Startprijs 110 EUR

Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.

2 Bodemvondsten
Startprijs 65 EUR

Twee antieke terracotta bodemvondsten: 1x hoofdje met grote oorringen en 1x zalfpotje met glazuur 6-7cm. Cond.: G

2 Siervazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G

11 Borden, V&B
Startprijs 40 EUR

Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G

2 Vaasjes satsuma
Resultaat: 10 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G

2x Delfts blauw bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts blauwe borden met Chinese decors, beide met randschade ø23cm. Cond.: R

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

3 Delen Fam. Roze
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor va...

3 Delen Kang Xi
Startprijs 30 EUR

Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R

3 Fam Rose schotels
Resultaat: 135 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R

Delfts tablet + bord
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G

Eskaf vaas
Resultaat: 25 EUR

Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.

Blauwe schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18

Plateel lampevoet
Startprijs 20 EUR

Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil plateel Jardiniere omstreeks 1900, gemerkt Gouda, Holland Regina 187 WB Rosario Adr. J.B.I. Cond:G 15x36x14

2 Dekselpotten
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R\G

2 Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R

2 Delftse polychroom borden
Resultaat: 135 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G

2 Delftse schotels, chinoiserie
Startprijs 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G

Petrus Regout set
Startprijs 25 EUR

Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.

Fam Verte vaas
Resultaat: 2.600 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G

Yixing trekpotje, emaille
Startprijs 275 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G

4 Snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Vier oude Chinese nsuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G

2 Chinese bloempotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R

Peking glas, overlay
Startprijs 140 EUR

Antieke Pekingglazen snuffbottle van zwart-wit glas en koperen stop 8cm. Cond.: G

Snuffbottle, Peking glas
Startprijs 140 EUR

Pekingglazen snuffbotlle 20e eeuw (groot formaat) 8,5x6x4,5cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.

Fam. Roze vaas
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse Familie Roze vaas met florale decors op losse console (glazuurschade aan rand vaas) 24xø8cm. Cond.: R

Fam Rose trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.

3 Jade plaquettes
Startprijs 65 EUR

Drie oude diverse Chinese jade amuletten met drakendecors 7-8cm. Cond.: G

3 Snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Drie Chinees porseleinen snuffbottles 20e eeuw (2x gemerkt) in goede staat 7-9,5cm.

Celadon vaas met kraag
Startprijs 600 EUR

Zeer grote oude antieke Chinese Celadon vaas met floraal decor rondom.Cond:G 34x24cm

10 kop en 11 schotel
Startprijs 50 EUR

Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...

4 Delen Chin. porselein
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen potten 18e-19e eeuw: 1x bloempot Kang Xi stijl met kustplaats, 1x gemberpot met 4 figuren en boot 19e eeuw, 1x bolvaas met Chinese tekens en 1x suikerpot ca. 1880, ø8-...

Borden, Petrus Regout + kom
Startprijs 50 EUR

Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...

Japans trekpotje
Startprijs 35 EUR

Chinees of Japans porseleinen trekpotje 19e eeuw met rondom figurendecor. Tuit afgebroken maar erbij en dekselrand gelijmd 12x11xø9cm. Cond.: M