Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing trekpotje, ring
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.

Delfts blauw bord, figuren
Startprijs 500 EUR

Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R

Grote imari vaas
Resultaat: 600 EUR

Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm

Delftsblauw plooibord
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G

Groene theeglazuur vaas
Startprijs 480 EUR

19e eeuwse Chinees porseleinen thee glazuur vaas met geschulpte opening, gesigneerd.Cond:G 19x15

Yixing trekpotje, ratjes
Startprijs 475 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G

Meissen kan
Startprijs 450 EUR

Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G

Boedha, Quang Yin
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Boedha met boek, Quan Yin met oranje-rode gewaad, en fijn beschilderd gouddecor.Cond:G.23x19,5x12cm

Yixing theepot, bloemen
Startprijs 400 EUR

grote gesigneerde Chinese Yixing theepot met florale emaille decors.18e-19e eeuw 12x19x13 cm. Cond: G

Gouden vaasje met draak
Startprijs 400 EUR

19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long vaas met drakendecor opgewerkt met goud-bronskleurig glazuur 17x10 cm. Cond:G

Chinees jade tempel
Resultaat: 1.200 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

Klapmuts schaal
Startprijs 400 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met signatuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen kandelaren
Startprijs 400 EUR

Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G

Kapitale imari vaas
Startprijs 375 EUR

Zeer grote 19e eeuwse imari porseleinen vaas met decor van goud en draken (geribt) in goede staat 47x25cm.

Doos pijpen
Startprijs 350 EUR

Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...

Meissen vaasje
Startprijs 350 EUR

Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R

2 Delen jade
Resultaat: 350 EUR

twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G

Delfts blauw bord, stilleven
Startprijs 350 EUR

Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G

Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

KPM servies, Poland
Startprijs 300 EUR

KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi bord met bloemvaas-decor en geribbelde omranding (1 chip) ø28cm. Cond.: G

Pors. beeld, vrouw
Startprijs 300 EUR

Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G

Fam Rose kom
Startprijs 300 EUR

19e eeuwse Chinese porseleinen Familie Roze kom, gesigneerd, met fijne beschilderingen van draken en florale decors.Cond:G 7,5x16,2cm.

Tegel
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...