Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

2x Duits Meissen porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

7x Fayence borden
Resultaat: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Resultaat: 35 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

2x Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Resultaat: 35 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porseleinen vazen (divers)
Resultaat: 35 EUR

Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Resultaat: 30 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

5x Antiek Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

2x Antiek porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

6x Divers
Resultaat: 30 EUR

Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.

2x Porseleinen figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

3 Delen keramiek
Resultaat: 25 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Resultaat: 25 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Lot Duits sierporselein
Resultaat: 25 EUR

Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

3x Duits keramiek
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

3 Delen Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

Lot Engels keramiek (4x)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Porseleinen uil
Startprijs 800 EUR

Grote handbeschilderde poseleinen uil op stam met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Arnhem plateel servies
Startprijs 550 EUR

Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...

18e Eeuws Frans theeservies
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans porseleinen theeservies. Gemerkt Potler. Christopher Potler, Rue de Crussol, Paris. Circa 1795. Zes-delig, handbeschilderd met fruit/goud decor. Grote kom dunne haarlijn, thee...

2x Antieke Egyptische figuren
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.

KPM dekselpot
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...

2x Bisquit putti's
Startprijs 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1880
Startprijs 450 EUR

Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antieke Duitse steengoed kan
Startprijs 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse steengoed kan met tinnen gegraveerd deksel en tekst, Studentika. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

6-Persoons Royal Copenhagen servies
Startprijs 400 EUR

Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

3-Delig Tichelaar kaststel
Startprijs 400 EUR

Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.

Ludwigsburg figuren
Startprijs 350 EUR

Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Spaanse voorraadkruik
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica bustes
Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.

3x Delftse schotels
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 300 EUR

Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

2 Sets Empire kratervazen
Startprijs 280 EUR

Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.

Antiek porseleinen figuur, 1930
Startprijs 260 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 250 EUR

Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.

Delftse schenkkan
Startprijs 250 EUR

Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Delftse borden
Startprijs 200 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.

2x Platelen vazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen hinde figuur
Startprijs 200 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.

Grote Delftse sierschotel
Startprijs 200 EUR

Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.