Antieke Jugendstil Majolica bloempot met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde Duitse keramieken jardiniere. Door J. Geschwind. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 17 x 34 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse porseleinen likeurkaraffen bruin geglazuurd. Hollandse leeuwen met schild. Zilveren tuit. Afmeting: 32 cm. Gemerkt.
vroeg 20e eeuw
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Bijl. Eén bord haarlijn + enkele chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...
Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.
Porseleinen éénhoorn met vlinder. Door Llador, Spanje. Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Duitse steengoed Frechen baardmankruik naar antiek voorbeeld. Bruine glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen plaquette. Decor Alfons Mucha, Byzantinische Köpfe. Nr. 30,3 x 30 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Drie gemerkt met drie klokken, floraal. Eén ongemerkt, met chinoiserie decor. Enkele chips. Afmeting: 19,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Italiaanse, gesigneerde keramieken bloempot op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x Ø 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse Fayence Porceleyne Fles borden met wandbevestiging. Decor met ambachten. 1928 - 1935 - 1939. Afmeting: Ø 25,4 cm .In goede staat.
Groot antiek Frans gesigneerd bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Door X. Bracher, Depose 1461. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Porseleinen bord met lithografie Anton Heyboer. Dikke dames op strand. Afmeting: 27 x 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...
18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.