Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Twee delen Lou Schwirtz. 1928 - . Eén maal wit geglazuurde keramieken sculptuur, 60-er jaren. Eén maal wit geglazuurde schuitvormige sculptuur met spijlen, 60-er jaren. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede s...

Lot antiek plateel
Resultaat: 90 EUR

Negen maal antiek Hollands Jugendstil plateel. Circa 1915. Bestaande uit: Vijf kop en schotels, plateelbakkerij Zuid Holland, decor Juliette. Eén suikerpot Juliette, hengsel gelijmd. Eén vaasje, Holla...

Antieke wandschotel, 1915
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

2x Oude Hollandse platelen vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Hollandse platelen vazen met rood-zwart verlopen glazuur. 20e Eeuw. St. Lucas, Maarsen. 1927 - 1930. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Hollandse crisis vazen
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame Hollandse platelen crisis vazen met Swastika's. Stad Baarn. Circa 1930. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

12x Antieke West Raven onderzetters
Resultaat: 30 EUR

Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Platelen rookstel etc.
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen polychrome plateel. De Duif, Den Dolder. Bestaande uit: Tablet, schaal (barst), asbak (chip), sigarettenhouder + lucifershouder. Afmeting: 8 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud, figuren en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

9 Diverse Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese celadon waterbak
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Chinese dekselpotjes
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen republikeinse dekselpotjes met zilveren monturen. Bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees eierschaal kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijftien delen divers antiek Japans/Chinees eierschaal porselein. Gemerkt. Twee maal haarscheur. Eén gelijmd. Twee met chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met tekst
Resultaat: 380 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Oude Chinese armsteun
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen armsteun met bodemmerk. Voorzien van tekens en vogel + floraal decor. Afmeting: 14 x ø 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en lichtblauwe glazuur. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 330 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes en Geisha. Zes-kantig. Vier schotels, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.

Oude Chinese celadon vaas
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.

2x 18e Eeuwse Delftse borden
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startprijs 180 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

3x Delfts blauw
Startprijs 60 EUR

Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR

Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse schotel
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 240 EUR

Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts blauw miniatuur kaststel
Startprijs 30 EUR

Oud Delfts miniatuur Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Hummel figuur, 1930
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Resultaat: 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Startprijs 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met twee kindjes. West Germany, nr. 223. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Goebel beeld, Flamingo's
Resultaat: 70 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Spichtig decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Teer + doos
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Teer decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 450 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal
Resultaat: 650 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Barsten decor. Model nr.: 27. Afmeting: H 4 x ø 24,7 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Woelig
Resultaat: 900 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.

2x Rosenthal beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Studio-Line. Ontwerp door Peynet. Tweede helft 20e eeuw. Oortje eekhoorn mist. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Makkums kaststel
Startprijs 100 EUR

Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.

3-Delig Frans kaststel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Frans Fayence polychrome kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 21 - 23 cm. In goede staat.

Design kandelaar Makkum
Startprijs 60 EUR

Makkumer porseleinen design kandelaar. '78 Jan van der Vaart. Afmeting: 14 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Makkumer comfoor, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.

3x Makkumer borden
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Zeskleur
Resultaat: 750 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Dun
Resultaat: 375 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Dun decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal landelijk
Resultaat: 435 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselen aflegger
Resultaat: 420 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselen aflegger. Figuur in landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: 2 x 5,2 x 3,8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose schotel
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Lowestoft? Beide schotels haarlijn. Afmeting: ø 28 cm. In redelijke staat.

3x Antiek porselein/aardewerk
Startprijs 75 EUR

Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinese knobbelvaas met bodemmerk en floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Klein satsuma theepotje
Resultaat: 50 EUR

Bijzonder zeldzaam antiek klein Japans Satsuma trekpotje met fijn geschilderd figuren decor. Haarlijn. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...

Oude Chinese Ming-stijl vaas
Resultaat: 3.000 EUR

Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met draken decor. Afmeting: 23 x ø 21 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel decor. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twe grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschappen decors en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3x Antieke Cargo schotels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Cargo schotels met floraal decor en craquele glazuur. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Lot eierschaal porselein (19x)
Resultaat: 375 EUR

Lot oud Chinees porseleinen kop en schotels met chicken decor. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x 19e Eeuwse kop en schotel, beschadigd. 11x Schotels, 20e eeuw. 6x Kopjes, 20e eeuw. Enkele chips bij sc...

2x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal kapot Chinees porselein. Twee maal Kang Xi dekselvaas. 17e - 18e Eeuw. Lange Lijs. Eén vaas beschadigd, één deksel beschadigd. Afmeting: 18 - 20 cm. In matig/goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.

2 Delen Chinees
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose wierookbrander, goed. Eén maal kapotte vaas met jonge paradijsvogels, bodemmerk. Afmeting: 15 - 19 cm. In matig/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met blauwe rand, ongemerkt + pijpvaas met zes karakters bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 23 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, floraal decor en Chinese karaktertekens. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met figuren decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese octagonale vaas
Resultaat: 425 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale blauw/witte vaas met floraal decor. Afmeting: 26,5 x ø 13 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

7x Oude Chinese borden
Resultaat: 190 EUR

Zeven oude Chinees porseleinen borden. Divers. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 19 - 21 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse/Chinese bloempotten
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Japans/Chinees porseleinen bloempotten. Octagonaal. Circa 1890. Kleinere bloempot haarlijnen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bewerkt blauw glazuur en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 65 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Chip + haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood bamboe decor. Vier tekens bodemmerk en gouden bovenrand. Afmeting: 7 x 15 ø cm. In goede staat.

Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel met opgewerkte bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke sculpturen
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinese terracotta geglazuurde figuur. Oude man met boek. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Grote Franse porselein vaas
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met landschap/goud/floraal decor. Gemerkt Petre a Baudour. Afmeting: H 33 x ø 20 cm. In goede staat.

3x Antiek porselein
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek porselein. Bestaande uit: Twee Franse figuren, één kapot. Eén groot Frans figuur (dekseldoos) vrouw bij spiegel, genummerd, goed. Afmeting: 15 - 24 cm. In matig/goede staat.

Porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.

Bols reclame, Man op Bols vat
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam antiek Hollands Zenith keramieken figuur. Bols reclame. Amerikaan op Bols vat. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Grote keramieken herdershond
Resultaat: 80 EUR

Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.

Antiek Sitzendorf figuur
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits Sitzendorf keramieken paard met veulen. Circa 1930. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 17 x 25 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Art Deco kandelaren
Startprijs 180 EUR

Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.

Antiek Sitzendorf figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits Sitzendorf keramieken schaapshond met drie schapen. Circa 1930. Twee chips onderkant. Afmeting: 18 x 21 x 7 cm. In goede staat.

Karl Ens, Dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Duitse Karl Ens Vokstedt porseleinen dekseldoos met handgeschilderd landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse Satsuma vazen
Startprijs 75 EUR

Drie antieke Japanse Satsuma keramieken vazen met figuren/salamanders/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

5-Delig Satsuma kaststel, 1920
Startprijs 65 EUR

Vijf-delig antiek Japans Satsuma kaststel met krijgers. Circa 1920. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse Kutani kommen
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Japans Kutani porselein. Vijf kommen, divers. Eén chip. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijk/goede staat.