Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...
Grote oude Chinese vierkante porseleinen vaas met rondom berglandschap decor. Afmeting: 52 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vogel in tuin decor. Twee borden gaaf. Vier borden minimale chip. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee antieke lampenvoeten. China/Japan. Eén maal met blauw porseleinen vaas met standring in blauw, circa 1900. Eén maal wit porselein met goud decor. Afmeting: 23 - 43 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met messing bovenrand, florale decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...
Antieke Chinese terracotta Ming figuur. Deels geglazuurd. Licht beschadigd, achterkant grafgift. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Groot drie-delig Hollands Porceleyne Fles Fayence kaststel. Eén chip. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.