Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Hollandse crisis vazen
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame Hollandse platelen crisis vazen met Swastika's. Stad Baarn. Circa 1930. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Platelen rookstel etc.
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen polychrome plateel. De Duif, Den Dolder. Bestaande uit: Tablet, schaal (barst), asbak (chip), sigarettenhouder + lucifershouder. Afmeting: 8 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud, figuren en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

9 Diverse Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Chinese dekselpotjes
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen republikeinse dekselpotjes met zilveren monturen. Bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst
Resultaat: 380 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 330 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes en Geisha. Zes-kantig. Vier schotels, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startprijs 180 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR

Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse schotel
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Hummel figuur, 1930
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Resultaat: 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Goebel beeld, Flamingo's
Resultaat: 70 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Spichtig decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.

Makkums kaststel
Startprijs 100 EUR

Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.

3-Delig Frans kaststel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Frans Fayence polychrome kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 21 - 23 cm. In goede staat.

Makkumer comfoor, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.

3x Makkumer borden
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.