Twee maal Duits Meissen porselein. Twee helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theekan, één chip. Kop en schotel, chip. Decor Rote Rose. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijke staat.
Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Eerste keus. Afmeting: 41 x 29,5 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen onderarm met hand. Gemerkt ATW, nr. 493. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt H. Circa 1900. Bestaande uit: botervloot, eierhouder, bonbonschaal op voet, vier schalen. Eén schaal met barst. Afmeting: 15 - 32 cm. In redel...
Twee oude/antieke polychrome Franse Fayence kaarskandelaren. Monogram/1720 France. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x kleine opdienschaal, soepterrine + onderbor...
Jugendstil-stijl keramieken vazen set. Floraal + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
12x Italiaanse polychrome Fayence Neo Renaissance borden. Horoscopen. Met blindmerk Bassam. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit hoorn gesneden geisha met bloemenmand. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.