Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + twee rijstkommen, 20e eeuw + twee rijstkommen, Familie Verte, waarvan één beschadigd. Afmeting: ø 9,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staa...
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...
Antieke Engelse keramieken karafset met vier bekers met officierskoppen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Kantonese siervaas met craquele glazuur, Chinese tekens en vazen. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Delftse-stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.
Bing en Gröhndahl porseleinen vogel. Nr. 1850. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen bonbonniere met deksel. Roloff. Gemerkt. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren rondom. Afmeting: 46,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Majolica briefverzwaarder. Jachthond. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en goud decor. Chip bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 64 x 24 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese porseleinen kraagvaas met ringen, landschap en bodemmerk. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen + schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen tafellamp met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.
Antieke keramieken figuur. Twee spelende Sint Bernard puppies. Bronskleurige glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Met florale en goud decor. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen papegaai. Circa 1920. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence wandplaquettes. Bestaande uit: Molenlandschap + zeilboot op zee (chip). Schilder H.B. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Peking glas snuffbottle met zegelmerk, boeddha's en figuren. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten. Handbeschilderd. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur. Visser aan stuurwiel. Circa 1900. Gemerkt Austria en nummers. Stukje stierwiel af. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Drie maal Duits Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Asbak, schaaltje en vaasje. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese kraag vaas fam rose met figuren decor 20 e eeuw,38 cm cond G en Familie Rose dekselvaas met rood bodemmerk. Bovenrand gerestaureerd omstreeks 1900. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede st...
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Leuke antieke keramieken theepot in de vorm van een tekkel. Nr. 6703 B. Circa 1920. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen+insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde vaas met figuren in landschap + goud decor. Blindmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Oostenrijkse Jugendstil kandelaar/vaas. Circa 1915. Ampfora Turn Imperial Austria + nr's. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Duits bisquit porseleinen Fürstenberg veulen. Ontwerp Alb. Hinrich Hussmann. 20e Eeuw. Minimale chip hoef. Afmeting: 16 x 28 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen kommen met floraal en draken decor. Eén minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm ø / 6,5 - 11 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Met vogel en vlinder decor. Gecontourneerd. Enkele lichte randschades. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decors en bodemmerk. Chips en haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden met florale decor en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese marmeren Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen mokka kop en schotels. Handbeschilderd met florale decor en goudrand. Eén minimale chip rand. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met schrift, florale decors en signatuur. Beschadigingen deksel, tuit, en lijn in potje zelf. Afmeting: 10 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale en goud decors. Afmeting: 31 x 18 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Yixing terracotta siervaas met meestertekens, bodemmerk en draken decor. Eén chip rand. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Blanc de Chine figuur. Deels geglazuurd. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom landschap decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met florale decor. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met landschappen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.