Twee porseleinen ballerina's. Met goud/bloemen decor. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japans blauwe Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en rondom florale decor. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Twee maal tempelhond + één maal paard. Minimale chips. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Vijf maal oud Chinees Yixing. Bestaande uit: Gelukskikker, vier theepotten, divers. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat. (Over! ! 7.2.2019) (1e is juiste omschrijving).
Oude Engelse poseleinen dokters phrenology hoofd. Naar L.N. Fowler. Met aangegeven hersenfuncties. Afmeting: 31 x 13 x 17 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek serviesgoed. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal kop en schotel. Twee maal Engels à drie-delig. Eén maal Empire. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 8 -17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.
Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Belgische geglazuurde keramieken Art Deco-stijl vaas met kikkers. Gemerkt Thulin. Afmeting: 14 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee maal Holland Flora Gouda plateel. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plaquettte, kakatoe. Vaas, meeuwen. Afmeting: 24 x 11 cm / 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Porseleinen lampenvoet. Cavelier. Circa 1960. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.