Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenmanden decor en bodemmerk. Eén bord lichte randschades. Eén bord goed. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse handbeschilderde Sevres porseleinen dekseldoos. Mre Imp Le de Sevres. Met putti en goud decor. Afmeting: 4,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde vaas met figuren in landschap + goud decor. Blindmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.