Oude Chinese Kantonese vaas met krijgers en craqueleglazuur + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale decors. Beschadigd. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijke staat.
Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.