Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom landschap decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met zeldzaam decor, westerlijk huis met Europeanen en Chinese pagode bij rivier + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randglazuurschades. Afmeting: 41 x...
Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schaal met gecontourneerde omranding, goudvissen en figuren decors rondom. Iets vervaagd. Afmeting: 7 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kantonese siervaas met craquele glazuur, Chinese tekens en vazen. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen pot met figuren en symbolen. Afmeting: 49 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese terracotta geglazuurde Sang schaal met draken decors. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met draken/koppen/ringen decor. Eén ring beschadigd. Afmeting: H 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met paradijsvogels. Afmeting: 20 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met steur en karper decors. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met goud/floraal/pauw decor. Afmeting: 8 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...
Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.