Oude blauw geglazuurde Chinees porseleinen siervaas, bloemvormig. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Groot lot (9x) divers oud Chinees jade. Onder andere: armbanden, scepter, medaillons figuratief. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. Onder andere: porselein, cloisonne. Bestaande uit: twee dekselvaasjes, drie flesjes, twee snuffbottles. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen penselenpot met vleermuizen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,1 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese? keramieken siervazen met verlopen groen-geel glazuur, Foo-honden en figuren. Beide vazen bovenrand chip gelijmd. Circa: 1900. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en kustplaats decor. Afmeting: ø 31 - 39 cm. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse theepot, deksel niet compatible, chip tuit. Twaalf kop en schotels, Petrus Regout. Met karper decors. Eén schotel gelijmd. Circa 1900....
Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...
Drie maal diverse oude/antieke Chinees porseleinen siervazen. Bestaande uit: Grote vaas met Foo-honden + balustervaas rood/wit + vaas met paradijsvogels, craquele glazuur. Afmeting: H 22 - 34 cm. In g...
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenschotel met craquele glazuur, draak met goud, florale decors. Met bodemmerk en verso ook bewerkt. Afmeting: 8,5 x 53 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits Hoechst porseleinen figuur. Officier te paard met moor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bloesem decor. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal oude Chinees porseleinen bolvaasjes met bodemmerk. Divers. Bestaand uit: Foo-hond decor + vogels op bloesemtak + diverse bomen decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met paradijsvogels en zes tekens. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen pronkvaas met paradijsvogel en florale decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke porseleinen figuren met rozen. Dansende man en vrouw. Gemerkt met M. Bij man twee vingers beschadigd. Mogelijk Paris Clignancourt J. Moitle. 1793 - 1798. Afmeting: 21 - 25 cm. In r...
Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese balustervormige vaas op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø/ 76 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner theepot met florale decor. Chipje tuit. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In matige toestand.
18e Eeuws mangaan 4-pas tegeltableau. Vogelkooi. Eén tegel is gescheurd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Majolica jardiniere met tweekleurige compositie metalen voet. Met zeemonsters en boegbeeld. Bronskleurige patina. Circa 1880. Stukje ingelijmd en chip. Afmeting: 30 x 35 x 20 cm. In redelijk/...
Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstkommen met deksel. Eén kom gelijmd. Familie Rose met optocht decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude porseleinen Indische olifanten met Indische edelman en menner. Gemerkt met kroon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en tuin decor. Afmeting: 18 x 25,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken beeldengroep. Twee paarden. Gemerkt met K met dak. Circa 1930. Afmeting: 29 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits keramieken beeld, twee Afghaanse windhonden. Circa 1930. Gemerkt met K met dak. Afmeting: 25 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Bijzonder grote oude Chinees porseleinen theepot met landschappen decor. Op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø/19 x 37 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pot met draken decor en bodemmerken. Afmeting: 13 - 26 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met goud en druivenblad decors. Biedermeier-stijl. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met celadonkleurige glazuur en Chinese voorwerpen decors. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees bewerkt jade. Eén maal handsteen met leguanen. Eén maal katachtige op houten console. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale + goud decor. Eén bord chip. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Rond, religieus. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinese Imari schotels met landschap en florale decors. Beide gelijmd. Afmeting: 31,5 x 38 cm ø. In matige staat.
Drie grote Oost-Duitse porseleinen beelden. H.G. G.D.R. Circa 1950. Figuren in 19e eeuwse klederdracht. Alle figuren licht beschadigd. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijke staat.
Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Florale decors en vaas, één chip + Tuin decor, bamboe, goed + Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: 21,5 x 28,5 cm ø. In redelijk/goede staat...
Zes antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Onder andere: Timor en Packhorse decor. Twee haarlijnen. Circa 1900. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees tinnen theeservies. Bodemmerk. Kut Hing Penter. Met draken decors en florale decors. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.
Antieke vroeg 19e eeuwse Empire/Louis Seize kop + schotel met goud decor + tekst + landschap. 1774 - 1824. Afmeting: 8 - 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén bodemrand chip. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud keramieken Villeroy en Boch theeservies. Decor Rusticana. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker+melkkan, negen kopjes en dertien schotels, drie diepe borden, vijf grote borden, dertien kleine b...
Twee 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen vazen met florale decors en paradijsvogels in coulissen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Italiaans Capodimonte aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Knoflookstreng, chips + schaal met citroenen, chips. Afmeting: 29 - 50 cm. In redelijke staat.
Oude messing lampenvoet met decor Claude Monet. Vrouw met parasol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met tuin decor en vlinders. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Groot Chinees marmeren gebeeldhouwd tafelstuk met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 33 x 42 cm. In goede staat.
Lot theeservies. Porselein op plated dienblad. Bestaande uit: Jugendstil servies, Weens decor, circa 1915 + Japans servies, circa 1930. Totaal 14-delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 37 cm. In...
Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1910 - 1915. Met donkerbruine matte glazuur, twee oren en twee rozetten. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In zeer goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Grote groen-geglazuurde terracotta kikker. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen kaarskandelaren met handbeschilderde florale/goud decors. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen balustervormige Familie Noir vaas met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees telraam met jade telstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 14 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijke staat.
Negen oude/antieke wandtegels. Onder andere: Religieus, landschappen, olifant etc. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws drie-delig Imari porseleinen kaststel met florale decors. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur en bodemmerk. Op houtgestoken sokkel. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met coulissen/bloemvaas decor. Gecontourneerd. Twee beschadigingen. Drie met minimale chips. Afmeting: 9 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek Societé Ceramique Maastricht Olympiade Amsterdam 1928 herdenkingsbord. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen objecten. Scepter, drie vaasjes + figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude keramieken jardiniere met vergulde wapen decors en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 27 x 48 cm. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse beschadigde Chinees porseleinen theepotten. Qung Lung + Imari. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Nanking vaas. Met krijgers, Foo-honden en salamander decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee met minimale chips. Eén met bodemscheur. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese Yixing theepotten. Divers. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren, vlinder en abrikozen decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen tempelleeuw met blauwe glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Drie oude Yixing Chinese theepotten, divers. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.